2023 Yılına Dek Öngörüler

29 Eylülde Satürn, 4 Ekimde Pluton, 14 Kasım da Mars doğru yoluna dönüyor. Pandeminin vereceği zararlar hızla büyüyecek, savaş ihtimali yükselecek ve 17 Aralık da Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle yasaklar, evde kal çağrıları bir önceki dönemden daha keskin bir şekilde hayatı durduracak. Evde kalınan bu yeni dönemde Jüpiter’de koca burcundan geçeceği için durumu avantaja çeviren kişi sayısı artacak. Nisan sonundan itibaren pandeminin yorgunlukları hızla sona ererken, aşı bulunmuş, bir çok hayat değişmiş, farklı ve izole yaşam biçimleri geliştirilmiş, küçük evlerden ( tiny house) oluşan mahaller kurulmuş, teknoloji, bilim ve orjinal keşifler herşeyin önüne geçmiş olacak. Şurdan iki cümle alayımda ben de söylemiş olayım diyen sayın kişilere üzücü haber şu: sadece orjinal fikirlerin prim yapacağı bir dönem başlıyor. Kendi yarattığınız fikirler ve etkinlikler paraya dönüşebilir, esinlenmelerse başa bela olabilir.

2021 de Satürn-Uranüs karesi iletişim teknolojisinde arızalar, yıldırım çarpması, hortumlar gibi hava olaylarının ciddi zararlarıyla tanışma, sık sık depremler yaşama yılımız olacak. 2022 de her açıdan güzelliklerle, şansla, mutlulukla yeniden buluştuğumuz dönemler yaşayacağız. Spiritüel çalışmalar, şifa, merhamet, yardımlaşma kavramları yükselişte olacak.

2023 küçük komün grupların oluştuğu, çiçek çocukların yeniden hatırlandığı ve çoğaldığı, kimi zaman sınırların ortadan kaldırıldığı kimi zaman sınırların duvara dönüştüğü, özgürlükler yılı olacak. Eski yönetim biçimleri bir çok yerde değişecek. Para ve zenginleşme konusunda çok vermli bir yıl yaşanacak. Ürünler bereketli, mülk sahini olmak kolay olacak.

Şöyle bir özet geçeyim burada bulunsun dedim. İlham olması dileğimle..

 

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos