Merkür yeniden terazi burcunda. Geri geri giderek terazi burcuna geçiş yapan Merkür, 3 Kasıma dek retro harekete devam edecek. . İlişkileri, tahammül sınırlarımızı, tahammülsüzlüklerimizi, imzayla bağlandığımız tüm iş ve yaşam ortaklıklarımızı gözden geçireceğiz. Geçmişin acı deneyimlerini hatırlarken,

Merkür Yeniden Terazi Burcunda

Merkür yeniden terazi burcunda. Geri geri giderek terazi burcuna geçiş yapan Merkür, 3 Kasıma dek retro harekete devam edecek.

İlişkileri, tahammül sınırlarımızı, tahammülsüzlüklerimizi, imzayla bağlandığımız tüm iş ve yaşam ortaklıklarımızı gözden geçireceğiz. Geçmişin acı deneyimlerini hatırlarken, oğlak burcunda yol alan Satürn ve Plutondan gelen baskı gün geçtikçe artacak. Yani köklü değişiklikler yapmak, adil, nazik ve objektif bir ilişki geliştirmek zor olabilir. Adım atmak yerine yakınlarımızın tepkilerini ölçmek, geçmişte kaybettiklerimizi aramak, rastlantıları değerlendirmek ve tadını çıkartmak yapılması gerekenlerin bir kısmı. Köklü değişikliklere zorunlu hissedeceğiz ve biraz da engelleneceğiz ancak bizi durduran güçlerle mücadele ettikçe, gelişeceğiz. 3-10 Kadım aralığında Merkür terazi burcunda hızla ilerleyecek. İşte bu evrede sesimizi yükseltmek de mümkün olacak. Her koşulda pahalı ve büyük alışverişlerden, önemli tekliflerden, ortaklıklardan kaçınmalı. 10 Kasım sonrasında ilerlemek daha kolay olacak.

 

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos