Uzay bilimciler, yıldızımız Güneş’in 5 milyar yıl içinde genişleyeceğini ve Dünyayı bu şekilde kızartacağını öngörüyor.5 Milyar yıl sonraya değil de biz şimdilik 5 gün sonraya göz atalım. Mars durağanlaşacak. Ve doğru yoluna döndükten sonra ve özellikle 20-22 Aralık civarında benzeri patlamalara, kontrolsüz öfkeye,

Mars Retrosu Sona Eriyor. Asıl Tehlike Başlıyor

Uzay bilimciler, yıldızımız Güneş’in 5 milyar yıl içinde genişleyeceğini ve Dünyayı bu şekilde kızartacağını öngörüyor.

5 Milyar yıl sonraya değil de biz şimdilik 5 gün sonraya göz atalım. Mars durağanlaşacak. Ve doğru yoluna döndükten sonra ve özellikle 20-22 Aralık civarında benzeri patlamalara, kontrolsüz öfkeye, aşırı enerjik ve saldırgan tutumlara neden olacak.

Aralığa kadar olan dönemdeyse gitgide Satürn, Pluton, Jüpiter üçlüsüne kafa tutacak. Pandemi kısıtlamalarına isyanların artması, terör saldırıları, depremler ve yanardağ patlamaları, kesici aletlerle yapılan saldırılar, cinayetlerde ve kavgalarda artış gibi can sıkıcı olayların yanısıra, başarının, spor yapanların sayısında artış, müsabakalarda kazanmak, hedef odaklı ve hızlı aktiviteler, öncülük edeceğimiz konularda gelişmelerde bizi bekliyor olacak. Her zamanki gibi seçim insana ait. Yangını çıkarak taraf da olabilirsiniz, söndürmek için canını düşünmeyen taraf da. Mars günler geçtikçe davetini daha yüksek sesle tekrarlarken siz doğum haritanıza uygun sesi duyacaksınız.
Mutlu haftalar