Jüpiter Retrosunu Hangi Burç Nasıl değerlendirmeli

Jüpiter Retrosunu Hangi Burç Nasıl değerlendirmeli

Jüpiter retrosu Hangi Burca Ne Getirir?

Uzman Astrolog Su Karakuş

Instagram: su karakuş

Youtube: su karakuş

Jüpiter Retro iken doğduysan senin dönemin başladı. Hızlar senkronize olduğu için şansı görmen, yakalaman daha kolay.

Jüpiter Durağan dönemdeyken doğduysan farkı anlaman zor. Zaten şanssızdım der geçersin. Sana tavsiyem Shamballa şifa sanatını mutlaka öğrenmen. Şansını tamamen değiştirirsin.

Jüpiter ilerlerken doğduysan, ağaçlı bir yolda, kahakahalar attığın normal hızda giden üstü açık bir araçtan inmiş, neşeni kaybetmiş, eğlenceyi bitirmiş gibi hissedersin. Motivasyonunu bozma. Bir süre o araca binemeyecek, eğlenemeyeceksin. Daha çok eğleneceğin bir formatı araştırmaya başla. Ağustos da araç yine kapında.

Koç: Akademik işler, medya çalışmaları, seyahatler eskisi kadar zevk vermeyebilir. İşler hemen yoluna girmeyebilir. Daha eğlencelisini araştırmaya başla. Ağustosa kadar asla kendini suçlama.

Boğa: Ölümün karanlık yüzüne değil, deneyimin ve cennetin iç açıcı, güç veren yanına odaklan. Motivasyonunu kaybetme. Mali konularda şansına güvenme. Tırnaklarınla kazısan da kendin kazanacaksın.

İkizler: Eşine kuşkuyla, ortağına sevgisizce bakmak, sabah mutsuz uyanmak normal. Jüpiter bir süre tatile çıktı. Güzel duygularda tatilde. Öyleyse duygu yönetimini öğren. Sahte bir cennet yarat. İnan çok işine yarayacak. Ağustos’da güzel duygular geri gelecek.

Yengeç: İş yaşamında sevdiğin şeyler artık sevimsiz geliyorsa, sende başkalarına sevimsiz geliyorsan Jüpiter retrosu etkilemeye başlamış demektir. Bu geçici bir dönem. Ve gerçek değil bu şanssızlıklar. Daha iyi koşulları araştır.

Aslan: Aşk yaşamında yanlış yaptığını sanıyorsan, çocuklarından şikayet etmeye başladıysan Jüpiter retrosu mutluluğunu çalmış demektir. Ona inat mutlu hisset ve anlayışını arttır. Bu arada ilişkiler konusunu araştır.

Başak: Ev ve ailenle ilgili işler askıya alındıysa şaşırma. Daha iyi koşullar biraz gecikmeli olarak gelecek. Yaz sonunda herşeyin daha iyisi yapılacak. Şimdilik iyimser olmak için kendini zorla.

Terazi: Yarattığın imaja gölge düşebilir ama altın çamura da düşse altındır. Jüpiter retrosunda dedikodular ve yarattığı olumsuz etki doğaldır. Sakin ol ve daha iyi olmak için iyimserliğinden adaletinden vazgeçme. Devran tersine Ağustos ortasında dönecek.

Akrep: Mali konularda nede şanslıydın, özgüvenin ne güzel yükselmişti. Şimdi düşüşe geçmiş gibi her şey ama üzülme. Bu sadece bekleme ve araştırma zamanı. Eski fırsatlar iyileşerek karşına çıkacak. En iyi kazanç yollarını araştırmaya başla.

Yay: Neşen, umudun, iyimserliğin bir süreliğine senden uzaklaşmış görünebilir. Oysa uzaklaşan sadece şansı görme yeteneğin. Daha iyisi için araştırma dönemindesin. Ve unutma Ağustosda eski neşen ve şansın katlanarak geri gelecek.

Oğlak: Spritüel alana, bir gün mutlu olacağına inancını kaybetmiş gibisin. Oysa tam tersine, inançlara sarılmak, sana sunulanı almak için en güzel evredesin. Jüpiter retrosu iç dünyanı karıştıracak. İnançların sarsılacak. Meditasyon yapmayı öğren bak nasıl iyi gelecek.

Kova: Dostlar bu dönemde çekip gidebilir, el uzatmayabilir. Yalnız hissedebilirsin. Kafa dinlemek için bahanen olsun. Yalnız restorana gitmeye, sinemaya yalnız girmeye, balığa yalnız çıkmaya başla. Kendinle tanış ve onu çok  sev. Ağustos da fazlasıyla kalabalık olacaksın.

Balık: Kariyer alanındaki bolluk yerini şanssızlıklara bırakabilir veya şanssızlık zannettiğin şey şansın ta kendisi olabilir. Enseyi karartma. Fırsatları görme gücün zayıfladı. Her gelen teklife bir şans ver, önlemini de al yeter.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Jüpiter Retrosunu Hangi Burç Nasıl değerlendirmeli