jupiter akrep burcunda: zenginleşme zamanı

Jüpiter Akrep Burcunda: Zenginleşme Zamanı

JÜPİTER AKREP BURCUNDA HANGİ BURCA NE GETİRECEK?

Instagram/ youtube/ twitter/ facebook: sukarakus

Jüpiter 10 Ekimden itibaren Akrep burcuna geçiyor. 13 ay boyunca Akrep burcunda kalacak ve Neptün, Plüton, Satürn gibi büyük gezegenlerle olumlu açı içine girerek tüm dilekleri gerçekleştirecek, elde edilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak. Peki hangi burca ne getirecek?

Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

KOÇ: Jüpiter’in burç değiştirmesiyle ilişkilere olan eğiliminizde değişecek ve daha fazla kazanmaya, başkalarının referanslarını kullanmaya odaklanacaksınız. Ameliyatlarınızı başarılı ve sağlıklı bir şekilde planlayacak, bu konudaki fırsatları iyi değerlendireceksiniz. Eşin ve ailenin mirasından yararlanmak, ekstra gelirler kazanmak da bu dönemin getirilerinden. Jüpiter 1 yıl boyunca Akrep burcunda yolculuk yapacak.

BOĞA: İş alanınızdaki şanslı evreyi iyi değerlendirdiyseniz 10 Ekim’den itibaren evlilik veya ortaklık kurma fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. Jüpiter size bolluk ve bereket getirecek. İlişkilerde bolluk, yakınlarla ilişkilerde anlayış, nezaket ve dolayısıyla iyileşme hem moralinizi yükseltecek hem de kazanmanızı sağlayacak. Jüpiter 1 yıl boyunca size aynı konuda şans sunmaya devam edecek.

İKİZLER: Aşk alanınızdan geçiş yapan Jüpiter’den yaz aylarından itibaren yararlandınız. Ve artık işe odaklanmanız gerekiyor. Tam 1 yıl boyunca iş ve sağlık alanınızı şenlendirecek. Doğru doktorları tanımak, ücretsiz sağlık hizmeti almak gibi avantajların yanı sıra iş alanında bolluk ve bereket de getirecek. Müşteriler ve iş olanakları artarken yetişmekte zorlanabilirsiniz.

jupiter akrep burcundaYENGEÇ: Aşkta aradığınız mutluluğu bulamadıysanız iyimser bir bakış açısının eksikliğini duyumsuyor ya da alternatifler arasında en olmayacak kişiyi seçiyorsunuz demektir. Jüpiter aşk alanınızda 1 yıl kalacak. Doğru kişi, ruh eşiniz işte tam da bu süreçte karşınıza çıkacak. Değerlendirebilirsiniz hayalinizdeki aşkı yaşayabileceksiniz. Çalışıyorsanız projeler yoğun ama hem para hem prestij kazandıracak. Bebek sahibi olma planınız varsa ikiz ya da üçüz ihtimali şaşırtabilir. Şöhrete yaklaştığınız bir dönem geçirebilirsiniz.

ASLAN: Mülk sahibi olmak, toprak ev ya da arazi satın almak Jüpiter’in size hediyeleri. Tabii değerlendirebilirsiniz. 1 yıl boyunca en kelepir olana siz rastlayacaksınız. Ya da koşullar zenginleşmeniz için karşınıza çeşitli fırsatlar çıkaracak. En güzeli de iyi bir yuva kurabileceksiniz. Yalnızsanız ya da küçük birikimleriniz varsa bu evreyi değerlendirmelisiniz.

BAŞAK: Yakın çevrenizi genişletmeniz, medyada yer almanız ve ya sık sık seyahat etmeniz bu dönemin getirileri. Değerlendirebilirseniz şöhret, para, aşk sizinle olacak. Şansı yakın çevrenizde, medya çalışmalarınız sırasında bulacaksınız. Kardeşlerinizle iletişiminizin artacağı bir dönem yaşayacak, birbirinizle birlikte iş yapmaktan keyif duyacaksınız.

TERAZİ: Jüpiter 10 Ekimden itibaren Akrep burcuna yerleşiyor. Burcunuzu terk ediyor ama para ve bolluk alanınıza geçiyor. Yani burcunuzda olduğundan daha çok yararlanacağınız bir dönem başlıyor. Özgüveniniz yükselecek, daha çok kazanacak, çalışmıyorsanız daha fazla hediye alacaksınız. Sosyalleşirken paraya ihtiyacınız olmayacak. Bolluk bereket dolu bir dönem sizi bekliyor. Tabii değerlendirebilirseniz.

jupiter akrep burcundaAKREP: Burcunuzda 1 yıl geçirmeye hazırlanan Jüpiter yaşamınızın her alanında iyimserlik, pozitif düşünme yeteneği dolayısıyla bolluğu ve bereketi kendinize çekebilme gücü sağlayacak. Aşk, para, iş, mülk ne isterseniz elde edebileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Kilo almak en büyük sorununuz olacaksa da, sosyalleşmek ve çevrenizi genişletmek yapabileceğiniz en iyi şey olacak. 

YAY: Karamsar geçen yılların ve yorgunluğun ardından nihayet sizi dinlendirecek, yeniden hayata olumlu bakmanızı, pozitif düşünmenizi sağlayacak bir ruhsal gelişim tekniği ile tanışacaksınız. İçinize yerleşen iyimserlik ailenizle ilgili bir düşün gerçekleşmesini de sağlayacak. Güzel bir yıl yaşama ihtimalinizi iyi değerlendirirseniz gelecek yıl hayatınızı yenileyecek zenginleştireceksiniz.

OĞLAK: Sosyal çevreniz güvensizliğinizden dolayı kısıtlı ve az sayıda dostunuz var. 10 Ekimden itibaren çeşitli sosyal gruplarda yer alacak, bir çok arkadaş edinecek onlarla birlikte hareket ederek daha fazla kazanacaksınız. Dernekler ve fuar çalışmaları da zenginleşme alanlarınız olacak. Hayat amacınızı bu dönemde bulacaksınız. Şimdi ekeceklerinizi 2 yıl sonra biçeceğiniz için mutlaka değerlendirmelisiniz.

KOVA: Kariyeriniz açısından harika bir dönem başlıyor. Yöneticilerinizle aranızda samimi, sırdaş bir ilişki başlayabilir ve bu sizin yükselişinizi getirebilir. Bolluk bereket dolu 1 yıl boyunca parayla ilgili tüm hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Jüpiter-Neptün açısı özgüven, bolluk ve yüksek sezgi gücü sağlayacak.

BALIK: Seyahatler, medya çalışmaları, daha fazla şöhret ve sezgileri olumlu kullanma gücü 1 yıl boyunca size sunulan hediyeler. Eğer kötüye kullanırsanız beklemediğiniz kadar büyük bir düş kırıklığı yaşarsınız. Eğer başkalarının yararına tüm gücünüzü sunarsanız hediyeniz verdiklerinizden daha büyük olur. Eğitim almak için zaman ayırın. Seyahatlere çekinmeden çıkın. Dünyayı dolaşın ve başka kültürleri tanıyın. Hayat görüşünüzü yenilerseniz kazancınız daha büyük olacak.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLI.

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59