Horoskop da Ölüm İşaretleri

Kader kişisel seçiminizle, tahmin edilemeden başınıza gelenler arasında ince bir çizgiyle ayrılır. Çizginin öte yanına geçebileceğiniz birkaç önemli tarih haritanızda gizlidir.

Ölüm anınızı net olarak bulmak, hesaplamak bu bağlamda imkansızdır.

Astroloji başınıza gelecek olasılıkları haber verirken, uyarı da sunar. “Dikkat kaza yapabilirsiniz gaza basmayın!” Jüpiter’le Mars’ın ortak düzenledikleri bir oyun olabilir. Ölüme yakın olmanızı Satürn, Mars, Dolunay, Uranüs, Plüton ve Jüpiter sağlayabilir. Hangi gezegenin 8.evinizde dolaştığı ne kadar önemliyse, yaşam kaynağınız olan Güneş’in sağlığınızı bozacak açılar altına girmesi de o kadar önemlidir. Kitlesel ölümlere sebep olan büyük açılar altındayken her zaman dikkatli olunmalıdır.

Astroloji gelecekten haber vermez, tıpkı meteoroloji gibi geleceğin olasılıklarını anlatır.

Kısa bir süre sonra yaz başlarken Satürn-Uranüs-Plüton arasında oluşacak gerilimli açının ilk işaretleri gelmeye başladı.

Olumsuz anlamda Satürn ölümle, Uranüs yıkımla, Plüton yıkıcı dönüşümlerle ilişkilidir. Olumlu anlamda Satürn zamanı en iyi şekilde yönetmemizi sağlayan öğretmen, Uranüs değişimlerin tetikleyicisi, Plüton köklü dönüşümleri gerçekleştirmemizi sağlayan kraldır.

Ölümsüzlüğü keşfetmek için işaretler çok açık. Eski ile yeni dünya düzeni arasındaki geçiş süreci kolay olmayacak ama sonuç iyi olacak. Öncü burçlarda gerçekleşecek gerilim her halikarda öncesini bilmediğimiz bir düzene geçişi sağlayacak.

Kişisel bir haritada ölümün işaretlerini bir değil, birden fazla kez bulabiliriz. Bu da demektir ki: ölüm riski bir kere karşımıza çıkmıyor. Ecelle bir kez değil, birden fazla karşılaşıyoruz. İlkini aşınca tekrar yaşama tutunma şansımız oluyor. İkinci, üçüncü, dördüncü karşılaşmalarını başarıyla atlatanlar olduğu gibi, rekor kırıp aynı tür kazayı pek çok kez yaşadığı halde kurtulanlarda oluyor. Haritanızda risk faktörleri arttıkça, ölüme yakınlığınız da artar. Aynı şekilde, belalar, hapis, düşmanlar, hastalıklar, ameliyatlar, aile yıkımları gibi olumsuzluklarda artar.

Olumsuz açıların etkilerinden korunmak ve olumluya çevirmek için astrolojinin rehberliğini izleyebilirsiniz. Gezegen Tılsımları bu rehberliğin adımlarından en önemlisidir.

Su Karakuş
Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59