Harika Bir Haftaya Hazır mısın?

HARİKA BİR HAFTAYA HAZIR MISIN?

Mutlu sürprizlerle dolu bir hafta her günü birbirinden güzel.  

Senin günün hangisi bakalım?

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

Instagram canlı yayınlar her Pazar  21.30 civarı ve her Cumartesi gün içi. Sizi de beklerim Sokak hayvanlarıma mama gönderenlere ücretsiz doğum haritası analizi veya tarot yorumu.

Youtube: su karakuş

PAZARTESİ: Uranüs-Ay arasındaki olumlu açı sürprizlere açık olacağımızı, sevinçli bir gün yaşama olasılığımızı hatırlatıyor. Neptünse Ay düğümlerini destekliyor. Yani düşlere sıkıca sarılmalı ve gerçekleşmesi için önce hayal etmeyi öğrenmeliyiz. İyilik yapmak ve merhameti duyumsamak için nefis bir gün.

SALI: Duygular bugün gülümsüyor, gülümsetiyor. Ay, ay düğümleriyle, Güneş ve Satürn’le mutlu bir bağlantıda. Titizlik isteyen işlerin yapılması, detaylarla ilgilenmek, işbirlikleri ve güvenlik, aşk ve özel ilişkilerde mutluluğu hissetmek oldukça kolay. İyilik yaparken seçimlerimizi doğru yapmak da mümkün.

ÇARŞAMBA: Güneş ve Plüton arasındaki sıcacık kontak, köklü değişiklikleri zorlanmadan yapacağımızı ve kendimizi yeniden ve kolayca yaratacağımızı anlatıyor. Kararlı, iradeli ve güçlü hissedeceğimiz bir gündeyiz. Diyete başlamak, bağımlılıklardan kurtulma kararı almak için harika bir gün.

PERŞEMBE: Merkür ve Ay düğümleri arasındaki sevgi dolu açının getirisi geçmişte unutulanı hatırlamak, aramak ve bulmak, geleceğe birlikte söz vererek ilerlemek demek. Neptün ve Ay düğümleri arasındaki düşsel bağ ise, hayal et ve olsun diyor. İyilik yapmak için yine doğru gündeyiz.

CUMA: Merkür yani iletişim gücü, akıl ve zeka haftanın yıldızı. Bugün hem Satürn, hem Neptün hem Ay düğümleriyle arası iyi. Elektronik alet alabilirsiniz, iletişim konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Deneyimler mutlu yatırımlara dönüşecek. Konsantrasyon isteyen tüm çalışmalar açısından mükemmel bir gün.

CUMARTESİ: Mars artık yengeç burcunda ve mücadelesi, vatan, kökler, atalar, aile, yuva konusunda. Öfkesi kolayca yükselen bur konum bugün Uranüs’le ve Venüs’le arasındaki tatlı bağlantı sayesinde enerjisini doğru kullanmaya yatkın. Evle ve aileyle ilgili bekleyen tüm işler, sözler, yapılacaklar listesi gün içinde çözümlenebilir. Aileden birine iyilik yapmak da mutlu edebilir.

PAZAR: Venüs ve Uranüs Boğa burcunda kavuştu. Sürpriz aşklar, sürpriz gelirler ve avantajlı alışverişler açısından mükemmel bir gün. Değerlendirebilenler için tabii. Değerlendirmek için esnek olmalı ve değişken koşullara sinirlenmek yerine akışta kalmalı, hadi bakalım bizi ne sürprizler bekliyor diyerek bilinmeyene koşmalı. Garantiye ihtiyaç duyanlar için ilişkilerin kolaylaşacağı bir gün. Dolunay Akrep burcunun son derecelerinden gülümsüyor. Ekstra gelir kazanmak, operasyonlarla daha sağlıklı bir yaşama merhaba demek de mümkün. İyi bir dolunay gülümsetecek.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.