Gurur Duyulacak Aşklar Dönemi ( Burç Yorumu)

Gurur Duyulacak Aşklar Dönemi.

Su Karakuş

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

Venüs artık Aslan burcuna yerleşiyor. Aşk belli bir yaş insanı için yemek içmek kadar önemli ve yaşamsal. Venüs sadece aşkı mı ifade ediyor? Hayır tabii ki. Yaşama bağlılığımın yoğunluğu da biraz Venüs’ün işi. Yoğun bir aşkla yaşama bağlanmak. Aşktan çok kendiniz ve yaşamı sevmek. Seni seveni sevmek veya seni sevmeyenle ilgilenmemek. Sıcak, kıpır kıpır, güçlü, cömert, kendine güvenen ruh haline bürünüvermek. Erotizmi sevmek. Aşkı bir oyun gibi görmek, aşkı eğlenceyle bütünleştirmek. Etkilemek için show yapmaktan çekinmemek. Zevklerin her açıdan yüksek ve parlak olması. Gösterişten, hayran olunmasından, pohpohlanmaktan hoşlanmak, Hayat görüşünün geniş ve üst düzeyde olması. Büyük sanatsal yetenekler, hayranlık duyulacak yetenekler hepsi hepsi Venüs’ün aslan burcunda yol alırken bize hediyeleri olacak. Tabii değerlendirebilenler için.

Değerlendirebilmek konusunu biraz daha açalım.

Venüs karşına doğru aşkı çıkarır mı?

Çıkarır! O’nu tanıyabilir misin? İşte o sana kalmış. Onu görür görmez beğenecek misin  da bu aralar moral ve motivasyonuna kalmış. Unutamadığın eski sevgili için yanarken göremezsin büyük ihtimalle ve bir sonraki transiti beklersin.

Venüs ekstra gelir kazanmanı, kelepir alışverişler yapmanı sağlar mı?

Kesinlikle sağlar. Ama sadece işine gidip gelirsen, yeni kaynaklar araştırmazsan, kısıtlı bir çevreye razı olup sana yararı olacak teklifler sunacak bir çevrede yeşermiyorsan, doğum haritanda 1. ev, 3. ev ve 5. ev sorunluysa kaynaklar sana yaklaşabilecek yol bulamaz. Hayatının iplerini eline almalı önce iyi bir çevre oluşturmalısın. Feng-Shui de para alanını güçlendirmek için önce kişisel gelişim alanını ve çevre alanını güçlendirmelisin. Koşul budur. Aşk içinde sağlık, aile, para alanın güçlü değilse ne yapsan olmaz. Dolayısıyla en iyi aşkın başına gelmesini seni çok sevmesini istiyorsan O’na iyi aile ilişkileri, iyi bir çevre, iyi bir sağlık sahibi olduğunu kanıtlamalısın.  Venüs’den yararlanmak için de ailene özenli, saygılı, yakın çevrenle barışık ve iyi bir çevre oluşturmuş, sağlığına özenli, spor yapma alışkanlığı edinmiş biri olmalısın.

Venüs ve Rezil olmak arasındaki bağ!

Haa günümüzde yaygın bir spor var: en klas spor salonlarına kayıt yaptırıp zengin partner avcısı olmak. Avcılık bir spor olmadığı için sonu hüsranla biten ilişkilere neden oluyor bu spor. Bir anlamda Venüs’ün yanlış kullanımı da diyebiliriz. Venüs’ün yanlış kullanımının anahtar kelimelerinden biri de” rezil olmak.“

Venüs özellikle Aslan burcunda kişiyi kraliçe de yapar, vezir de, rezil de. Bu ayrıma çok dikkat etmeli ve gezegenlerle iyi çalışmanın yolunun dürüstlükten geçtiğini unutmamalı. Sert açılardan zarar görenler gezegenin bir önceki  olumlu açılarında dürüstlükten ve iyi niyetten uzak davrananlardır.

Venüs Aslan burcundan geçişinde Ağustos’un ilk günü yeniaya eşlik edecek.

Bu şahane sevecen tatlı bir buluşma ancak Uranüs’le bağlantısı biraz korkutucu. Eğer gerekli değişiklikleri yapmazsanız, kendinizi yenilemez, ilişkinizi yenilemezseniz, Uranüs yıkıcı bir ayrılık getirebilir. İlişkilerinde, ayakkabılarınız gibi yenilenmeye ihtiyacı var zira. Her şey yolunda nasılsa ilişki yürüyor, sorun yok zannettiğiniz nokta gelen acılı ayrılıkların nedeni genellikle Uranüs. Bu nedenle yeniayda yeni bir aşka başlayacaksanız (ki bu şansı sunacak bir yeniay) yenilenmek ve bağımlılık üstüne kurulmayan ilişkiler düsturunuz olmalı.

Venüs Ağustos ortalarında dolunaya karşıt açı yapacak.

Bu açıda artık ilişkileri gözen geçirme zamanı gelmiştir. Bir ilişkiniz yoksa nedenlerini gözden geçirip yenilenmelisiniz. Ayrılıklar veya aranılan aşkın bulunması tamda bu evreye rastlar. Aşkın gerçek tadına ulaşmaya hazırsanız kişisel gelişim, iyi bir çevre ve dürüstlük üçlüsünü ay ortasına dek benimsemiş ve hazırlanmış olmalısınız.

Venüs Aslan burcunda hangi burca ne getirecek?

KOÇ: Aşk, aşk bin kere aşk. Romantizm, gurur duyacağın bir sevgili, seni sevmesiyle övüneceğin biri. Yepyeni projeler, severek yapacağı işler, daha çok eğlenmek daha fazla lüks ortamlara akmak, şıklığının zirve yapması hepsi mümkün. Umarım içe kapalı bir koç değilsindir. Para ve arkadaşlık konusunda çok dikkatli olmalısın.

BOĞA: Ev ve yuvada dekorasyonu yenilemek, zevklerin gelişmesi yöneticin Venüs’ün hediyeleri. Aile içi ilişkileri iyileştirmek üzere bir fırsat da sunacak. Umarım değerlendirir, katı modundan vazgeçersin. Burcunda yol alan Uranüs’de değişim ve yenilik teklif ediyor. Kişisel stilini ve ilişkilerini hızla yenilemelisin.

İKİZLER: Yakın çevrenle ilişkilerini geliştirmek için işte sana fırsat. Daha iyi, daha sevecen davranışlarınla aslında gizli bir cennette yaşadığınız, her insanın ayrı bir roman olduğunu anlayacaksın. İç dünyan gelişiyor, geliştikçe değişiyorsun. Ama yinede yanlış inanışlara ve yanlış gurulara karşı dikkatli olmalısın.

YENGEÇ: Mali konularda avantajlı bir dönem başladı. Benimseyeceğin insanlar hayatına girebilir. Aileden biri gibi görebilirsin onları. Serbest çalışıyorsan satışların artabilir. Bir şekilde para sana çekilecek. Ancak düşünce hatalarına ve arkadaşlıklarına zarar vermemeye/arkadaşlarından zarar görmemeye karşı dikkatli olmalısın.

ASLAN: Burcuna yerleşen Venüs güzellik ve çekicilik kazandıracak. Üstelik finansal konularda avantajlı olmanı sağlayacak. Daha çok hediye verilecek sana. Alışverişlerinde kolayca indirim alacaksın. Hayranlarının sayısı artacak muhtemelen. Yeni bir aşka başlama ihtimalinde yüksek. Ancak otoritelerle ilişkinde dikkatli olmalısın.

BAŞAK: Kendini sevmekle başlar her şey. İç huzurun kendini sevmene bağlı. Anılarını sevmene. Travmaları ve zor günleri hatırlayıp yaşıyorsan her gün yeniden ölüyorsun demektir. Bu evrede artık iyi anıları ve seni yaşama bağlayan güzellikleri hatırlayacaksın. Daha çok yalnız kalıp daha çok okuyacaksın. İç huzuru kazanacaksın. Sadece yolculuklarda dikkatli olmalısın. Uzun seyahatler sevimsiz gelebilir, zorluk yaşanabilir.

TERAZİ: Daha çok sosyalleşmeye, dışarıda olmaya ve arkadaşlarınla buluşmaya ihtiyacın var. Klasını yükseltecek, lüks ortamlarla tanışmanı ve bencil olmanın iyi yanlarını öğretecek arkadaşlar sana keyif verecek. Ancak aşırı harcama eğilimine dikkat yoksa zor durumda kalabilirsin.

AKREP: Kariyerinizle ilgili güzel bir evre başladı. Otoritelerinle ilişkin iyileşecek, seni destekleyecekler. Kariyeriniz ilgilendiren her konuda destek alacaksın ve çalışma temponun rahatlığını seveceksin. Yalnızsan otoriter birine ilgi duyabilirsin. Bu ilgi kısa sürede aşka dönüşebilir. Yinede ailenin onayını alabileceğinden emin olmalısın.

YAY: Seyahatler, eğitim olasılıkları, Dünyayı gezme şansı ya da kent dışına taşınma ihtimali hepsini seveceksin. Doya doya bu avantajı kullanacaksın. Seyahatler sana yeni bir aşkı getirebilir. Ona gittiğin yolculuklarda rastlayabilirsin. Dikkat etmen gereken şey iş ve sağlık yaşamın. İşi ihmal etme, sağlıklı kalmak için önlem al.

OĞLAK: Başkalarının kaynaklarını kullanmak, referans almak, ekstra gelir kazanmak hatta minik piyango kazanımları senin mutluluğun olacak. Bu evreyi seveceksin. Ortak paralar kazanacağın bir partnerin yoksa bu dönemde ona da rastlayabilirsin. Aşk, çocuklar ve eğlence yaşamında dikkatli olmalısın. Rüzgar tersine dönebilir.

KOVA: Evlilik fikrine sıcak bakmanı sağlayacak bir transit yaşanıyor. Eşini bulabilirsin ya da bir iş ortaklığına evet diyebilirsin. Bu durum sana finansal avantaj da sağlayacak. Yakınlarınla ilişkilerini tazeleyebilirsin. Sevecenliğini gösterme konusunda daha cesur davranabilirsin. Öte yandan yöneticin Uranüs’ün konumu bir miktar sert. Evle ilgili konularda şimdilik yenilik düşünmemelisin.

BALIK: İş alanını güzelleştirmek, elemanlarla arandaki bağı güçlendirmek, iş arkadaşlarından biriyle yakınlaşmak için güzel bir evre. Aşkı en yakınlarında bulacak, ortamın bağından hayli memnun olacaksın. Öte yandan elektronik araçlarla başın derde girebilir. İletişim sorunları yaşayabilirsin. Düzeltmek için acele etme.