Güneş Terazi Burcuna Yerleşiyor

Uzman Astrolog Su Karakuş

Güneş Terazli burcuna yerleşiyor. 1 ay sürecek yolculuğunda, dengede kalmayı, uzlaşmayı, anlayışı, diplomasinin önemini, zerafeti ve nazik davranışlarla kaÇanmayı hatırlatacak. Dengede olabilmek için bir uçtan diğerine savrulmak gerekebilir. Uzlaşmak için “ aman boşver insanlık bende kalsın” demek yetebilir. Diplomasi için kendi duygularını açıklamayı, suçlamadan ve sen demeden konuşmayı öğrenmek şart olabilir. Uzlaştıkça rahatlamanın konforu, konfora ulaştıkça ikili ilişkilerde başarılı olacağını tahmin etmek ve artık yapabilirim bende mutlu olabilirim demek, evliliğe sıcak bakmak, iş ortaklıklarının yorgunluklarına iyi geleceğini fark etmek seni sarıp sarmalayan dinginlik arayışının çözümleri olabilir.
.
Güneşin bu yolculuğu her anlamda rahatlatıcı, ancak 20 gün sonrasında düşmanlarla yeniden karşılaşmak, yüzleşmek, tartışmak, köklü değişiklikler yapmak da gerekebilir. Şimdiden kiminle uzlaştığınız, kime karşı silahlarınızı hazırladığınız önem kazanıyor. Satürn, Plüton, Mars ve Güneş arasındaki bu savaşı Pluton kazanacak. Safhınızı iyi belirleyin ve transit Pluton doğum haritanızda hangi yaşam alanınızı etkiliyor mutlaka öğrenin.
.
Fotograftaki dergi benim yazdığım dergilerden biri. Fotoğraftaki youtuber Danla Biliç terazi burcu ünlüsü. Tüm terazilerin doğum günü şimdiden kutlu olsun. Yeni yaş mutluluk ve bereket getirsin.

 

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos