Eylül, Dolunay, Mars Retrosu

Uzman Astrolog Su Karakuş

Balık burcunda nefis Dolunayı karşıladık. Bugün etkisi zirve noktada olsa da, gelecek 5 gün daha etkili.
UranüsRx dolunayla tetikleniyor. Geçmişte yarım kalan şeylerin hayata geçmesi, yarıda bıraktığımız şeylere yeniden sarılmak bir anlamda sürpriz olacak. Çünkü yarım kalan şeyler de bir sürprizle hatırlanacak.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Gökyüzü öyle gergin ki bu transit başklarında hayat kurtarıcı olacak zira hepimiz diplomatik bir dil geliştirmek, adil davranmak, objektif düşünmek konusunda istekli olacağız. Ancak Merkür ilerledikçe JüpiterRx, Satürn Rx, PlütonRx ile kare açı yapacak. Ve adalet arayışımız çığlığa dönüşecek. Önümüzde 2 haftadan fazla bir zaman var. İletişim kurarken özellikle otoriteler, kariyer, çalışkanlık, dürüstlük, sabır, köklü değişiklikler gibi alanlarda sınanacağımız için şimdiden dikkatli olmalıyız.

6 Eylülde Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor. Bu özellikle saç bakımı, kendimi sevmek, daha çok eğlenmek ve aşka hazır hissetmek için mükemmel bir transit. Ve ilerledikçe Ay düğümleriyle oluşturacağı şahane açı hepimizi geleceğe dönük adımlar atmak için teşvik edecek.

9 Eylül’de Mars retrosu başlıyor, 14 Kadıma dek enerjimiz hızla düşecek, savaşçı yanımız dünlenmeye çekilecek. Güç biriktireceğimiz bu evre de Mars, Plüton kare açısı savaş, afet, gizli düşmanlıklar, büyük patlamalar gibi olasılıklar var ne yazık ki. MarsRx, SatürnRx arasındaki kare açı oluştuğunda güvenliğimizi sarsacak afetler ve kararlarla yorulacağız. Yıl sonuna dek bu böyle.

 

Eylülünüz mutluluk getirsin.

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos