Doğru tahmin ediyor, yüzbinlerle izleniyor sandığınız astrologlar çeviri yaptırıyor. Kendi öngörü yeteneği olmadığı ve sık sık yanıldığı için rezalete bir son vermek için yabancı astrologlardan çeviri yaptırıp anlatayım diyor. Diyor ama Dünya’nın kendi etrafında ve Güneş’in etrafında döndüğünü unutuyor

Ephemeris Workshop Başlıyor

Doğru tahmin ediyor, yüzbinlerle izleniyor sandığınız astrologlar çeviri yaptırıyor. Kendi öngörü yeteneği olmadığı ve sık sık yanıldığı için rezalete bir son vermek için yabancı astrologlardan çeviri yaptırıp anlatayım diyor. Diyor ama Dünya’nın kendi etrafında ve Güneş’in etrafında döndüğünü unutuyor o küçük beyni! Zira bu fotografta yazıldığı gibi 13 Ekim’de Merkür retro harekete gelecek sanıyor. Evet bazı ülkelerde Merkür 13 Ekimde retro olacak. Türkiye’de 14 Ekim de. Yeni yılı nasıl her ülke farklı zamanda kutlarsa, Merkür retrosu da her ülkede farklı zamanda gerçekleşir. GÜnlü yüzbinlerce takipçisi olan astrologları takip edip papagan gibi aynısını tekrarlayan öngörüsüz astrologumsulara da duyurulur!

Güneş 22 sinde değil 2’ünde giriyor akrep burcuna Türkiye’de.

Super yeniay 16 Ekimde gerçekleşiyor.

Bütün bunları astrologumsuların 2 aylık eğitimle kendisini astrolog ilan ettiği güzel yurdumda ephemeris adlı bir ders olmadığı için öğrenemiyorlar sizlere yanlış aktarıyorlar.

18-19 Ekimde başlayacak ve 2 gün olarak o n l i n e yapılacak Ephemeris Workshopuna sizi de bekleriz.

Ephemeris okumak, Türkiye için geçerli saatleri ve günleri doğru hesaplamak, yeniay, dolunay, tutulmalar ve gezegen transitlerini önceden görebilmek bu workshopun konuları olacak. İletişim için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz  :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı                  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram                              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                                    https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos