Dolunaylar Astrolojide Nedir? Ne Kadar Etkilidir?

Dolunaylar astrolojide nedir? Ne kadar etkilidir?

Balık burcunda gerçekleşecek dolunay epey paylaşıldı, postlara, esprilere konu oldu nedense. Biraz buna göz atalım.

*Dolunay bir sürecin tamamlanması, sonlanması, sonuca veya sona ulaşmak anlamına gelir. O güne dek çabaladıysak “sonuç”, yorulduk veya çabalamadıysak “son” bizi bekler.

*Dolunay bir anlamda yaşamın sonunuda anlattığı için, öldürmek, ölmek, yaralamak, şiddet, kaza gibi olaylar dolunaylarda artar.

*Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlar, 5 gün sonra etkisi biter. Yani toplamda 10 günlük bir süreçte etkilidir.

*Dolunayın gerçekleştiği burç önemli, ama daha önemlisi gerçekleşirken kurduğu açılar. Açılar olumluysa sonuç alırız, olumsuzsa daha çok çabalayarak başarıya ulaşırız.

*Dolunay aradığınız bulmak, kavuşmak, tamamlamak, ödül veya diplomaya hak kazanmak anlamına geldiği gibi, ayrılmak, sonlandırmak, bitirmek, teslim etmek, teslim olmak anlamlarına da gelir. Dolayısıyla seçimlerimizle ilerlediğimiz hayatımızda her ay en az 1 dolunay yaşarken, neyi sonlandırmaya odaklanacağımız konusunda titiz olmalıyız.

Balık burcunun sonlandırma temaları: kötü alışkanlıklar, travmaların etkisi, düşmanların ve gizli olayların açığa çıkması, yakınların saplığındaki ani değişimler ( iyileşme veya kayıplar)
.
Dolunayda seçimlerinizi doğru yapmanız dileğimle.

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos