dolunay ve merkür retrosu hangi burca ne getirecek?

Dolunay ve Merkür Retrosu Hangi Burca Ne Getirecek ?

İlgili Yazılar:

Haftanın Astrolojisi: https://www.sukarakus.com/astroloji-makaleleri/dolunay-merkur-retrosu-27-kasim-3-aralik-haftasi/

Aralık Astroloji Yorumları: https://www.sukarakus.com/aylik-burc-yorumu/aralik-2017-burc-yorumu/

Astroloji Danışmanlığı Almak İçin: https://www.sukarakus.com/astroloji-danismanligi-nasil-alabilirim/

dolunay merkür retrosuKOÇ: Merkür gerilemesi seyahatlerinizi ve varsa eğitim hayatınızı etkileyecek. Aksilikler hevesinizi kaçırabilir. Pasaport, vize, bilet işleriniz sekteye uğrayabilir, uçağınızı kaçırabilirsiniz. Bu durum ay sonuna kadar devam edecek. Dolunay yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirmeniz için teşvik edici. Medya çalışmalarınızdan biri sonlanabilir, tamamlanabilir. Kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar yaşanabilir. Çözüm için hislerinize ve aileden size kalacak maddi manevi mirasa güvenin.

BOĞA: Merkür gerilemesi ödemelerinizi unutmanıza veya alacaklarınızda sorun yaşamanıza neden olabilir. Miras veya telif davalarınızda eksik belgeler, cinsel yaşamınızda isteksizlik gibi sorunlar güveninizi zedeleyebilir. Oysa dostlarınızdan alacağınız öneriler ve yakınlarınızın iyimser bakış açısı en doğru olan davranışı ve şansı bulmanıza yardım edecek. Enseyi karartmayın. Dolunay para alanında bir gelirin sonlanmasına neden olurken yeni bir gelir için şevk verecek.

İKİZLER: Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. Hafta boyunca dozu artan gerilim hafta sonunda bir karar almanızla birlikte bitecek. Kişisel tarzınızda veya görünüşünüzde sevmediğiniz bir şeyin hayatınızdan çıkışıyla değişim başlayacak. Kariyerinizle ilgili hayallere odaklanmalı ve şansın size iş alanından gülümsediğini bilmek yolunuzu açabilir. Merkür gerilemesi yakınlarla ilişkilerinizde hatalı kararlara neden olabilir. Ayrılık fikrine kapılmadan önce mutlu günleri düşünmelisiniz. Gerçekçiliği elden bırakmayın.

YENGEÇ: İş alanında dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız ve bu dikkat 1 ay boyunca sürmeli. Yarım kalan işleri toparlamaya çalışmalısınız. Sizi yoran şey bu yarım kalmışlıklar. Seyahatler veya ortamdan biraz uzaklaşmak ufkunuzu açabilir. Aşk veya yaratıcı projelerle moral bulmak keyfinizi yerine getirebilir. Bunların dışındaki hiçbir şeyin önemi olmamalı. Veya en azından önceliğiniz olmamalı. İşe ve sağlığa dikkat edin ve çok eğlenerek iyileşin.

ASLAN: Aşk alanınızda Merkür gerilemesinin etkisi başlıyor. Bu aynı zamanda çocuklarınızla ilgili yanlış fikirlere kapılmanız, eğlence dünyanızdaki dostlarla yanlış anlama yüzünden bozuşmanız anlamına geliyor. İlişkilerde yanlış anlayabileceğinizi unutmadan ilerlemelisiniz. Aileniz en büyük şansınız. Onların yakınlığına güvenin. Ve tabii sezgilerinize, başkalarının düşüncelerini gören gözlerinize de. Partnerinizin yanıltan tutumunu fark edince tepki vermek yerine izlemede kalın. Her şey kendiliğinden düzelebilir.

sokak-hayvanlari-susuz-kalmasinBAŞAK: Merkür gerilemesinden en fazla etkilenecek burçlardan birisiniz. Evle ilgili yarım işleri tamamlamak önceliğiniz olsun ve ev kazalarına karşı tetikte olun. Aile içi ilişkilerde yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Küsmeden veya üzülmeden önce yanlış anlamış olabileceğinizi düşünün. Dolunay kariyer alanında bir sonlanma yaratacak. Görevlerinizden birini bitirip bambaşka bir noktadan başlayabilirsiniz. Şans size yakın çevrenizden gülümsüyor. Ve tabii en yakınlarınızın desteği ile. Yakınlarınızdan veya iş ortağınızdan ya da eşinizden alacağınız bir haber yanıltıcı olabilir. Biraz dikkatle bir çok sorunu başlamadan çözebilirsiniz.

TERAZİ: Merkür gerilemesi yakın çevrenizden birilerinin sizi yanlış anlamasına ve medya, sunum çalışmalarınızın aksamasına neden olabilir. Aracınız bozulabilir ve sık sık iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Yorucu bu evrede çözüm yarım kalan işlere odaklanmak olacak. Dolunay seyahatlerinizi veya medya projelerinizi tamamlamanıza yardım edecek. Gerginlik olsa bile kaosdan özgüveniniz ve iş arkadaşlarınız sayesinde kurtulacaksınız.

AKREP: Merkür mali alanda problemler yaratabilir. Kesinlikle büyük alış veriş yapmamanız gereken dönemdesiniz ve tabii imza atacağınız işlere girişmemelisiniz. Ödemelerinizi, borçlarınızı tamamlayıp rahata ereceğiniz evreyi de bu hafta yaşayacaksınız. Miras, telif gibi alacakları gündeme getirecek, ameliyatlarınız için karar vereceksiniz. Şanslı olduğunuzu kalbinizde hissederek ve pozitif bakış açısından vazgeçmeyerek sorunlardan kurtulacak, aşk yaşamınızda hayallerinizi gerçekleştirecek ve tabii çocuklarınızla ilgili olayları iyi yöneteceksiniz. Müjdelerle dolu bir hafta sizi bekliyor.

YAY: Merkür gerilemesi burcunuzda gerçekleşecek ve gelecek ay boyunca da yarattığı aksiliklerle yoracak. Hafta boyunca Neptün burcunuzda yol alan Güneşle sevimsiz bir açı kuruyor. Düş kırıklıklarının nedeni egonuz olacak. İstekleriniz ve bildikleriniz önceliğiniz olmasın. Bu kez fedakarlık yapan taraf olun ama kandırılmamaya çalışın. Sezgilerinize özellikle ev ve yuva ilişkilerinde veya mülk sahibi olmak konusunda güvenin. Hafta boyunca sadece ailenizden destek almaya çalışın.

OĞLAK: Kendinizle ilgili yanlış görüşler, kendinize gereksiz kızma hali hafta boyunca ve hatta ay boyunca sürecek ama buna engel olmalısınız. Merkür gerilemesi bilinçaltınızdaki yanlış bilgileri ortaya çıkaracak. Değiştirmeye daha pozitif düşünmeye çalışın zor olsa da başarmalısınız. İş alanınızda yaşanan dolunay bir elemanın ayrılışı veya bir projenin tamamlanışı anlamına geliyor. Bir miktar gerginlik olsa da yenilik sevindirecek. Arkadaşlarınız en şanslı olduğunuz alan. Ve tabii yakın çevrenizde öyle. Yakın çevrede sizi yanıltacak kişilere dikkat ettiğiniz sürece hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

KOVA: Arkadaşlıklar ve idealleriniz yanlış anlamaların kurbanı olabilir. Buna dikkat ederek ay boyunca Merkür gerilemesinin etkisinden korunabilirsiniz. Eski dostlarla yeniden bağlantıya geçebilir ve eski grup arkadaşlıklarınızı yeniden oluşturabilirsiniz. Dolunay aşk ve projeler alanında bir tamamlanma yaratacak. Bir ilişki arayışınız varsa nihayet uygun kişiye rastlayacaksınız. Bir ilişkiniz varsa karşılıklı tutumunuzu gözden geçirme eğiliminde olacaksınız. Kariyer ve para alanlarında hafta boyunca şanslısınız ve dilekleriniz gerçeğe dönüşebilir. Önemseyin.

BALIK: Merkür gerilemesi kariyer alanında oluşacak ve yöneticilerinizle aranızda yanlış anlamalara neden olacak. Yarım kalan işleri ve projeleri tamamlamaya önem vererek yeni işlerde iki kat dikkatli olmalısınız. Dolunay ev ve yuva alnında bir biçimde aradığınızı bulmak veya hayatınızdan çıkaracağınız eşyaları ayıklamak hatta taşınmak gibi getirilerle hayatınızı yenileyecek. Hafta boyunca uzaklardan gelen destek konusunda şanslısınız. Yurt dışı ticari yaşamınız veya seyahatleriniz ya da medya çalışmalarınızın her biri size şans pompalayacak. Fırsatları değerlendirin.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

HER HAKKI SAKLIDIR.

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59