4-10 aralık haftası astrolojisi: ikizler dolunayı

Dolunay ve Merkür Retrosu: 27 Kasım – 3 Aralık Haftası

*Su Karakuş her Pazartesi KanalT de saat 13.15 den itibaren “Sevgili Günlük” programında astroloji konuşuyor, doğum haritanızın analizini yapıyor. KanalT.com.tr den izleyebilirsiniz. 27 Kasımın konusu: Satürn Oğlak burcunda neler yaratacak ve Aralık astroloji yorumlarınız.

*Shamballa, Altın Üçgen ve Reiki eğitimleri her Cumartesi.

*Geçmiş Yaşam Terapisi ve Okült eğitimleri her Pazar.

*Kozmik Sihirler uzaktan video ile yapılıyor.

*Gelecek analizi ve tarot eğitimleri her Pazar.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

Merkür retrosuPazartesi:Ay Balık burcunda yol alırken Neptün’le buluşacak ve Jüpiter’e mutlu bir açıyla bağlanacak. Mutluluğu gözün gördüğü kalbin hissettiği herşeyde bulmak mümkün. Şanslı ve avantajlı bir gün. Dilekleri gerçekleştirmek için gezegenler destekliyor tabii çabalayanları.

Salı: Merkür-Satürn buluşması düşüncelere ve söylemlere engel konulacağını belkide bu engelin kendimizden kaynaklanacağını bununla birlikte iletişim biçimini değiştirmenin bizi rahatlatacağını anlatıyor. Günün gerilimlerini avantaja çevirmek mümkün çünkü Uranüs-Merkür arasında mutlu bir bağlantı da var.

Çarşamba: Uranüs-B.M arasındaki destekleyici açı gizlenen sırların açığa çıkmasını sağlayacak. Uzun zamandır merak ettiğiniz veya araştırdığınız ne varsa bugün kendiliğinden ortaya dökülebilir.

Perşembe: Ay-Uranüs buluşması beklenmedik, ani ve şok eden haberleri ortaya çıkarırken Mars karşıtlığı yine adaleti sorgulamamıza neden olacak. Öte yandan Satürn-Merkür desteğini alarak düzenin devamına ve akılcı düşüncelere, bilgiye önem verecek, çıkışı bulacağız. Karmaşık olaylar, olumsuzluklar günün sonunda olum sonuçlara dönüşürken şoku üstümüzden atmış olacağız.

Cuma: Aralık ayının ilk günü. Mars-Uranüs karşıtlığı gitgide belirginleşiyor. Bütün hafta etkili olmuştu gelecek hafta da etkisini hissettirecek. Tahammülsüzlükler artabilir, öfke kontrolü zorlaşabilir öte yandan daha adil ve objektif olabilmek isteyenler için bu bir fırsat.

komsuCumartesi: Merkür gerilemesinin hemen öncesindeki bugün bir hayli zor. Yıkıcı ve öfkeli tepkiler için zemin kaygan ve patlamaya hazır bir bomba gibi hissetmek mümkün. Hiçbir karşıt görüşü kabul etme esnekliğimiz olmayacak. Mars-Uranüs karşıtlığının yeryüzüne yansıması gelecek haftayı da zorlaştırırken, öte yandan Güneş-Neptün sert açısı belirsizlikleri ve öngörülü olmayı imkansız kılacak. Jüpiter-Neptün olumlu açısı ise herşeye rağmen umutla, hevesle, iyimserlikle yol almayı  ödüllendirecek.

Pazar: Merkür Yay burcunda Retro hareketine başlıyor. Hevesleri gözden geçirmek, dikkatsizliğin nasıl büyük hatalara yıl açtığını fark etmek, yarım kalan işleri tamamlamak için anlamlı bir dönem. Sorun yaşanacak alanlar trafik, seyahat, eğitim, yurt dışı ticaret. Merkür gerilemesi 23 Aralıkda son bulacak.

Günün ilerleyen saatlerinde İkizler burcunun 11.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunayın ve Güneşin Neptün’le sert açısı düş kırıklığı yaratacak olaylarıda davet edecek ve bu nedenle bir tamamlanma ve sonlanma yaşanacak. Üzücü görünse de değerlendirebilenler için yeni başarı alanlarının yaratılacağı bir dolunay. Gelecek hafta Cuma gününe dek dolunay etkili olacak.

Tüm günü ve haftayı hatta, gelecek haftayı etkileyecek yılın en güzel açısı Neptün-Jüpiter arasında yine bugun zirve yapacak. Su grubu burçlar, Boğalar, Başaklar, Oğlaklar yaralanabilir. Oğlaklar duble şanslı.

Su Karakuş

Her hakkı saklıdır.