Uranüs Koç Burcuna Tekrar Dönüyor! Son Vapuru Kaçırmayın.

Doğum Haritanızda Boş Ev ve Açı Yapmayan Gezegen (Video)

Sevgili Astrolojiseverler,

Doğum haritanızda boş ev varsa herhangi bir evin içinde hiç gezegen yoksa veya bir gezegen var ama hiç açısı yoksa bu ne anlama gelir?

Doğum haritanızda 1 evde hiç gezegen yoksa o ev aktiftir ama sizin özel bir çabanız yoktur o konu dikkatinizi çekmez. O alandan transit bir gezegen geçişi gerçek bir tetiklenme yaratır ki bu her yıl olur. Bazen bir yada bir kaç gezegen o alandan geçebilir. Buna STELYUM denir. Transit tetiklenmelerde örneğin yükselen burcunuzdan Venüs geçerse cilt bakımı yaptırır, saç renginizle oynar veya fiziksel görünüşünüze iyi gelecek bir değişim yaparsınız.

Olumsuz gezegen açılarınız varsa KOZMİK SİHİRLERİ mutlaka yapmalısınız. Bir başka önerimde bir ŞİFA SANATI ile tanışmanız. Şifa sanatları koruyucudur. Bir başka önerim de özgüveninizi yükseltmeniz.

Bir astroloji haritası kaderi anlatmaz seçimlerinizle hayat kalitenizi nasıl iyi hale getireceğinizi anlatır. Astrolojiyi bir miktar bilmenizde fayda var. Online eğitimlerimiz yakında başlayacak. Bunun için astrolojikulubu@gmail.com a yazıp bilgi alabilirsiniz. Astroloji kursumuz bir kaç ayrı (amatör, profesyonel, workshop) şeklinde başlayacak. Instagramda her akşam canlı yayında doğum haritası analizi yapıyorum buyrun orada buluşalım.

Instagram hesabım : https://www.instagram.com/sukarakus/?hl=tr

Diğer ilgili videolar:

Doğum Haritasında meslek seçimi- doktor/eczacı: https://www.youtube.com/watch?v=Y2HPRM4llaA

Doğum haritasında şiron/kiron burcunuzu nasıl etkiler: https://www.youtube.com/watch?v=fxK3gzgaBmo

Regresyon therapisi nedir nasıl yapıyorum: https://www.youtube.com/watch?v=lwzchyQ-oLY

Doğum haritasına göre işe başlama zamanı: https://www.youtube.com/watch?v=7Xyfizf_H_8

Astroloji Danışmanlığı Almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/

Su KARAKUŞ

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59