Bebeğinizin Ruh Burcu ve Geçmiş Yaşamdan Getirdikleri

Bebeğinizin burcu ne olursa olsun tam tersi kişilik özellikleri gösterebilir. Çok cesur bir Yengeç veya neşeli bir Oğlak, içe kapalı bir Aslan veya oynamak yerine gün boyu uyumayı tercih eden bir Koç bebeğiniz olabilir. Burcu ( yani Güneş burcu) bir bebeğin genel kişiliği hakkında bilgi verse de, Ay burcu, Yükselen burç ve Ruh burcu da önemlidir.

Ruh burcu yani Kuzey Ay Düğümü denilen kavram bebeğinizin bu hayatta bulunma amacını veya başka bir deyişle ulaşması gereken hedefi gösterir. Nasıl bir insan olacağını, nereden gelip nereye gittiğini veya gitmesi gerektiğini Kuzey Ay düğümü anlatır.

Güney ve Kuzey ay düğümleri karmik geçmiş ile karmayı oluşturacak gelecek arasındaki bağdır. İkisi birbirine zıt burçlarda bulunur.

Bebeğinizin geçmiş yaşam deneyimleri, nerede kim olduğu, Güney Ay düğümü ile anlaşılır. Bu yaşamdaki ulvi görevi ve amacını ise Kuzey Ay düğümü belirler. Kuzey Ay düğümü kişinin içinde hissettiği burçtur. Bir başka deyişle “ruh burcu”dur. Bebeğinizin burcu ve yükselen burcu ne olursa olsun gerçek yapısını, rahatlıkla ifade ettiği içbenliğini Kuzey Ay düğümünde görebilirsiniz.

Su Karakuş
Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59