Ay Tutulmasından Yara Almadan Kurtulmanın 5 Yolu

AY TUTULMASINDAN YARA ALMADAN KURTULMANIN 5 YOLU

Oğlak burcunda Ay Tutulması kimi ülkelerde 16 Temmuz’da gerçekleşmiş gibi görünse de Türkiye’de 17 Temmuz’un ilk saatlerinde gerçekleşecek.

*Plüton, Ay Tutulması anında dolunayın çok yakınında görülecek bu nedenle aşırı baskı hissettirecek bir sorunla karşı karşıya kalabiliriz. Çözüm köklü bir değişikliğe gitmekte. Tutulmanın bütün arzusu aslında köklü değişikliği yaptırmakta. Gönüllü olarak değişiklik yapanların eziyet çekmeyeceğini hatırlatmakta fayda var. Oğlak burcunun 24.derecesi doğum haritanızda hangi yaşam alanınızda ise,  o alanda size baskı yapan konuda farklı bir bakış açısı kazanmaya çalışın, değişiklik yapın.

*Tutulma öncesinde yüreğinizi bir el sıkıyormuş veya etrafınızdaki çember daralmış gibi hissedebilirsiniz. Her ay tutulması hatta her dolunay öncesi aynı duyguyu hissettiğinizi, şiddeti değişse de her yenilenme, arınma döneminde bu duygusallığın ortaya çıktığını hatırlayın ve rahat olun.

*Ay tutulması bir sonlanma, ayrılış, bırakış veya tamamlanma getirebilir. Hayatınızda neleri elemek istiyorsanız ciddi bir liste yapın aksi halde tutulma sizin yerinize bir liste hazırlar ve üzülürsünüz.

*Oğlak burcu Ay tutulmasının bir sonraki adımı gelecek yeniayda devam eder. yeniaya hazırlanmak için bırakmak, ayrılmak, sonlandırmak gerekir. Bu adım size acı verse bile hayat eskiyi bırakma ve yeniye başlama üzerine kuruludur. Her yenilik için 1 eskiyen hayatınızdan gitmelidir. Oğlak burcu kariyer ve sosyal statü ile ilgilidir. Kariyerinizde veya statünüzde bir karar aşamasındaysanız, ne istemediğiniz kadar ne istediğinizi de iyi düşünmelisiniz.

*Ay Tutulması aradığını bulmak, nihai mutluluğa ulaşmak anlamını da taşır. Bir çok kez ihmal edilse de, asıl büyük anlamı da budur kanımca. Aradığınız mutluluğu bulmanın yolu köklü bir değişiklik yapmaktan geçiyorsa yapın. Köklü değişikliklerin ne olduğunu bilmiyorsanız sizde en çok stres yaratan konuyu bir düşünün. Stresinizi azaltacak formülü bulmak, Ay Tutulmasının istediği ve sizi zorladığı şeydir. Direnirseniz bundan sonraki yeniayları ve tutulmaları değerlendiremeyeceğiniz yanlış bir yola girmişsiniz demektir.

Uzman Astrolog SU KARAKUŞ

Her hakkı saklıdır