Zor Hafta (30.07-5.08) Uranüs-Mars karesi Üzebilir.

Ay Burcu Ne İşe Yarar?

Ay Burcu Ne İşe Yarar?

Ay burcu nedir? Ay burcunuzla aşık oluyor, ay burcunuzun seçtiği kişiyle evlenmeye çalışıyorsunuz. Ay burcu ve yükselen burcunuz ilişkilerdeki tavrınızı ortaya koyuyor. Onun ay burcuna aşık oluyor ama öncesinde yükselen burcunuz beğeniyorsunuz. İşte tüm detaylar bu makalede.

1) Ay Burcunuz Ne İşe Yarar?

Örneğin Ay burcunuz Koç ise annenizle tartışarak, Ona itiraz ederek kendinizi geliştirmeyi seçiyorsunuz.
2) Ay burcu en fazla sakladığımız yanımız
Sizi ilk kez tanıyan kişilere yükselen burcunuzu gösteriyor, yakınlaştıkça Güneş burcunuzu öne çıkarıyor, güvendikten sonra Ay burcunuzu açıkça ifade edebiliyorsunuz. Ay burcu en fazla sakladığımız yanımız. Çünkü o en duyarlı, en duygusal en çocuksu halimiz.
3) Venüs aşkı ifade etse de Ay burcunuzla aşık oluyorsunuz.
Ay burcunuzla uyumlu burçlara sahip kişiler sizi çekiyor. İlk görüşte aşkın nedeni Ay burcunuz. Örneğin Ay burcunuz Boğa ise partnerinizin burcunun ya da yükselen burcunun toprak gruplarından biri olma ihtimali çok yüksek. Ay burcu kendisine uyumlu bir yükselen veya Güneş burcu arıyor. Sezgisel olarak a aradığını buluyor.
4) Mantık ve duygu uyumu, kişilik ve duyarlılık uyumu
Partnerinizin Ay burcunun Güneş burcunuzla uyumlu olması çok iyi anlaşmanızı sağlıyor. Mantık ve duygu uyumu, kişilik ve duyarlılık uyumu, duygusal zeka ve matematiksel zekanın uyumu aşkı doğuruyor.
5) Sosyal maskemiz
Partnerinizin Ay burcunun yükselen burcunuzla uyumu ilk görüşte aşkın ilk nedeni. Yükselen burç başkalarına kendimizi tanıtmak istediğimiz yanımız, sosyal maskemiz. Dış dünyayı algılama biçimimiz. Ay burcu-yükselen uyumu dış dünyayı algı ile duygular arasındaki bağın önemini hatırlatıyor. İçe dönük ve dışa dönük kişilerin bir noktada buluşması gerekiyor.
6) Aşk Venüs-Mars uyumundan kaynaklanmıyor
Aşk Venüs-Mars uyumundan kaynaklanmıyor. Kadının Venüs’ü ile erkeğin Mars’ı arasındaki uyum cinsel/ tensel uyumu tanımlıyor. Uyumsuzluk da uyum kadar önemli tabii. Ay-Yükseleni uyumlu ama Venüs-Mars’ı uyumsuz çiftlerin cinsel yaşamları sorunlu geçiyor.
7) Evlilik garantili 3 uyum
Ay burcu-yükselen ve Venüs-Mars uyumu yanısıra Güneşin bulunduğu evle, partnerinizin Güneşinin bulunduğu evler arasındaki uyum evliliği garantilemenizi sağlıyor. Eğer 3 alanda da uyumluysanız evlenmek için can attığınız ve sizi ölesiye seven bir partneriniz var demektir.
Her hakkı saklıdır.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59