Aşk’ın Satürn Hali

AŞK’ IN SATÜRN HALİ

Satürn sert bir öğretmen. Hayat dersi vermekle mükellef. Fakat onun iyi bir yanı da var. Kalıcı ilişkiler, sadakat, güven, ciddi ilişkiler ve kolay vazgeçilmeyen bağlar oluşturmak.  Bu anahtar kelimelerin hepsi Satürn’ün bize sundukları.

Sadakatsiz, güvenilmez, ciddiyetsiz insanlarda Satürn zayıf bir konumdadır.

Satürn burcunuza göre nasıl bir eşe eğilim duymanızı sağlar?

KOÇ: İyi, sadık ve tanınmış bir aileden gelen kişilere aşkta öncelik tanır, hayranlık duyar.

BOĞA: Farklı kültürlerden, yabancı veya geleneklerin dışında bir eş adayını son derece güvenilir bulur.

İKİZLER: Parasından, mevkisinden, arkadaş çevresinden yararlanabileceği, güçlü, etkileyici biriyle veya derin duygularını yaşayışı örnek alınası biriyle yıllarını geçirebilir.

YENGEÇ: Kesinlikle şefkatine ihtiyaç duyan ama bir o kadar katı görünümlü insanların akımına kapılır, eş olarak şans vermek ister.

ASLAN: İş ortaklığı yapabileceği, aklına ve zekasına güvendiği, sağlık konularında bilgisiyle hayranlık uyandıran kişilerle vazgeçilmez bir bağ kurabilir.

BAŞAK: Aşkı güven, sadakat, kurallara uyma gibi eğilimleri olan kişilerde bulur. Uzun süreli aşkı evliliğe dönüştürmeyi ani kararlara tercih eder.

TERAZİ: Yakın akrabalar, ailenin tanıdığı ve güvendiği kişilerle aşka açılmak, evlenmek geleneksel olan birine ilgi duymak gibi eğilimleri sayesinde uzun süreli ilişkiler kurabilir.

AKREP: Yakın çevreden, aynı mahalleden veya aynı kültürden, akraba çevresinden, kişilerle  güvenli ilişkiler kurmaktan hoşlanır.

YAY: Özgüvenini yükselten, hayat ve neşe veren, dünyevi zevkleri birlikte tadının çıkarılacağı kişileri eş olarak benimseyebilir.

OĞLAK: Herkesle arası iyidir ama kimseye güvenmez. Çünkü özgüveni azdır. Dolayısıyla benzerlerine çekilir.

KOVA: Hislerine güvenir ve kalbinin götürdüğü yere özgürce gider. Biriyle ilişki kurabiliyorsa onu hissediyor, hissediyorsa güveniyor demektir. Uzun bir ilişki sürdürebilirse evlenir de.

BALIK: Arkadaş çevresinde tanıdığı kişileri veya önce arkadaşlık edip zamanla sevdiği kişileri güven duyulası bulur. Dolayısıyla eski bir dostla evlenebilir.

 

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59

HER HAKKI SAKLIDIR