Acıyla Başa Çıkmak ve Günün Astrolojisi

Uzman Astrolog Su Karakuş

Bugün bir kaç farklı konuya değineceğiz. Bir zaman önce takipçilerden biri melek olan köpeğim Cuni min acısıyla nasıl başa çıktığımı sordu. Bunu yazmamı istedi. Şu anda başa çıkıyormuyum bilemiyorum çünkü sanırım bu kaybı hiç kabullenmedim. Evde geziyor gibi geliyor bazen. Kimi zaman herkese yemek verdim Cuni nerde diye düşünüyorum. İyi bir regresyon terapis ve benim tekniğimi kullanan birini tanısaydım böyle olmazdı kolayca kurtulurdum acıdan. Regresyon benim acı veren duygulardan kurtulmamı, kendime ve yaşadığımız dünyaya dışarlardan bakmamı sağlardı. Bu bir konuşup rahatlama terapisi değil, bilinçaltı temizleme tekniği. O nedenle hiç bir zaman açık açık şunu yaparız şöyle yaparız diye anlatılamaz herkesin bilinçaltına gidiş serüveni de farklıdır. Şimdilik 12 yıl boyunca gezdirmeye, beslemeye, öpmeye, her sabah günaydın demeye alıştığım Cuni’min yokluğuna alışmaya çalışıyorum.
.
Günün Astrolojisi Tuhaf işbirlikleri, tuhaf sertlikler içeren bir gündeyiz. Venüs ve Neptün arasında uyum var düşleri gerçekleştirmek için çabalıyorlar. İlham ve aşk duygusunu yükseltiyorlar. Ancak Neptün bir yandan da Ay’ın konumundan hoşnutsuz hayal kırıklığı yaratarak Ay’ı yani duygularımızı hırpalıyor. Ay bu konumda yalnız değil mücadele gücü veren Mars’dan destek alıyor. Duygularımız hırpalansa da yakılmayız, ayaktayız ve kendimizi korumak için gerekirse saldırırız. Günün özeti bu. Cesaret abartılmaz, yorgunlukların farkına varılırsa, nefis bir gün olabilir.
.
Shamballa hakkında bir çok soru geliyor. Bu bir şifa sanatı, dokunmadan çakralarından çıkan enerjiyle herşeyi iyileştiren mucize bir şifa. İlişkiler, para, dertler, sorunlar, çaresizlikler, korunma arzusu, olayları önceden iyileştirmek, kişileri yakınlaştırmak, başarı, bilinçaltını kendi kendine temizlemek gibi bir çok yeteneği olan bu enerjiye bir master tarafından uyumlanarak ulaşabiliyorsunuz. Uyumlama o enerjiyi alıp kullanır hale gelmek demek. Her yaştan, her kesimden insanın kolayca kullanabileceği, kolayca öğrenebileceği bu şifayı kendi kendine iyileşmek isteyenler için mutlaka öneriyorum. Regresyon ve Shamballa birlikte mükemmel bir kombinasyon oluyor.

 

 Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos