Ay Tutulması Haftası Burç Yorumları

20-26 Temmuz Burç Yorumları

20-26 Temmuz Burç Yorumları

KOÇ: Yeniay yuva ve aile alanında bir yenilik getiriyor. Bu zorunlu yenilik kariyerinizden gelen baskıyla veya otoritelerin size dikte edecekleriyle gelecek. Köklü değişiklikler duygularınızı sarsabilir ama yenilik güçlenmenizi sağlayacak.

BOĞA: Yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle ilişkileriniz değişiyor. Ticari yaşam, yurt dışı ilişkiler veya eğitim, medya alanlarında yaşanan sorunlar engelleyici olacak. Bu nedenle yapacağınız yenilikler kurtarıcı.

İKİZLER: Mali gelirlerinizi çoğaltacak bir yeniayın etkisindesiniz. Ancak ödemeler boyunuzu aşabilir ve endişelendirebilir. Bu endişe bir anlamda teşvik edici. Daha çok kazanmaya ve ailenizin mutluluğuna odaklanacaksınız.

YENGEÇ: Zor bir dönem ama yenilik size iyilik getirecek. Görünüşünüzü ve kişisel stilinizi değiştiriyorsunuz. Evlilik, ortaklık ya da yakınlarla ilişkilerinizin üstünüzdeki baskısını yok etmek için kendinizi yenilemeniz gerekiyor.

ASLAN: Kişisel gelişim için bir fırsat daha karşınıza çıkıyor. Sağlığınız bozulursa, işinizden olursanız hayatta kalmak için gereken motivasyonları bu hafta öğreneceksiniz. Bu bilgilerle  büyüyecek, olgunlaşacaksınız.

BAŞAK: Yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak. O arkadaşlar ki zorlu yaşamda güç kaynağınız olacak. Çocuklar, aşk, projeler bu haftanın en yorucu alanları. Ekstra desteğe ihtiyacınız olacak. Destek yeni dostlardan gelecek.

TERAZİ: Kariyer planlarınızda bir yenilik yapmalısınız. Vaz geçişler acı da olsa gerekli. Eviniz ve ailenizle ilgili gelişmeler sizi çözüme yönlendirecek. Yani yeniliğe. Sevimsiz bir hafta olabilir ama güçlenmeniz için hepsi gerekli.

AKREP: Uzun bir yolculuğa hazır mısınız. Bilinçaltınıza, dünya görüşünüzün oluşma sürecine veya yurt dışına. Hepsi mümkün. Yakın çevrenizin baskısı ve sıkıcılığı ancak bu şekilde engellenecek. Yenilenmeli, bakış açınızı değiştirmelisiniz.

YAY: Ekstra gelirler kazanmanız gerekiyor. Riskli yatırımlara girişin, daha çok çalışın veya hakkınız olanı almaya çabalayın. Çünkü çalışıp kazanmanın yetmediği bir evredesiniz. İkincil gelirlerle mali sorunlar düzelecek.

OĞLAK: Kurallarınız, olmazsa olmazlarınız başkaları için cehennem olabilir. Biraz rahatlamalı ve hayatın eğlenceli yanıyla tanışmalısınız. Evlilik fikri, ortaklıklar ve yeni danışmanlar bakış açınızı değiştirebilir.

KOVA: Yeni bir iş ve sağlık planı ortaya çıkıyor. Kişisel gelişim, ruh sağlığı ve içinde bulunduğunuz özgürlükten uzaklaştıran her şey değişiyor. Mutsuzluğa ve hissettiğiniz baskılara son vermek için üretken ve çalışkan olmalısınız. Sağlığınıza özen gösterin.

BALIK: Yeni aşk veya bebek sahibi olmak ya da yeni projeler geliştirmek için yeniden bir fırsat bulacaksınız. İyi değerlendirin. Zira ekip çalışmalarının veya arkadaşlarınızın eksikliği, değişimi, yalnızlık hissi bu hafta yaşanacak yenilikle son bulacak.

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG