Sınavlarda Reiki ve Altın Üçgen Kullanımı

Sevgili Su Hanımcığım;

İnşallah siz ve sevdikleriniz sağlıklı ve huzurlusunuzdur. Sizden bir ricam olacak,eğer siz de uygun görürseniz.Uzun zamandır KPSS önlisans sınavı için çalışmaktayım.Çok yoğun zamanlardan geçtim.KPSS ile ilgili kopya skandallarını duymuşsunuzdur.Sınavımız ertelendi.Morallerimiz çok bozuldu.Buna rağmen çalışmaya devam ettim.Nihayetinde sonlara yaklaşmış bulunuyorum.28 Kasım 2010 tarihinde yapılacak olan bu sınav benim için gerçekten büyük önem taşıyor.Çok yüksek bir puan almalıyım.Bunun için fazlasıyla çalışmaya özen gösterdim.

Sizden ricam,Reiki ve Altın Üçgen enerjilerine ihtiyacım var.Müsait olursanız şayet,Reiki ve Altın Üçgen enerjileri için,minnettar olacağım.Tabi uygun olursanız.Biliyorum yoğunsunuz.Füsun Hanım sağolsun herkese olduğu gibi bana da yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.İyi niyetine inandığım dostların enerjileri bana çok iyi geliyor.Sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum…
Görüşmek üzere…Öpüyorum. SİNEM

İzmirden yazan değerli öğrencim aslında hiç soru sormamış. Güvendiği masterından Reiki ve Altın Üçgen enerjisi istemiş. Örnek olması açısından sınavlarda Reiki ve Altın Üçgeni nasıl kullanacağınızı, kendi kendinize nasıl uygulama yapacağınızı öğretmek isterim.

SINAV ÖNCESİ VE SIRASINDA REİKİ GÖNDERMEK

*Sınavlarınız önemliyse ve Reiki 2 veya 3 derecesine uyumlandıysanız sınav günü gelmeden çok önce o güne, o saate Reiki göndermeye başlamalısınız. Honşazeşonen ile geleceğe ulaşmalı, azaltan Çokurey ile sınav gününün ve saatin negatif enerjisini azaltmalı, sonra artıran Çokurey ile pozitif enerji ve güç yüklemesi yapmalısınız. Sınav heyecanınızı yenmek ve hafızanızı güçlendirmek için sınav öncesinden başlayarak başınıza, kalp çakranıza ve mide çakranıza SeHeKi vermelisiniz. Bu duygusal sembol bütün heyecanınızı ve korkularınızı alarak sakin, stresten uzak bir sınav yaşamanıza yardım eder.

*Reiki 1 derecesinde iseniz geleceğe Reiki gönderemeyeceğiniz için sadece sınav salonunun kapısına koruma sembolünüzü çizip içeri girmeli, oturduğunuz sandalyeye, sınav kağıtlarınıza, kaleminize ve başınıza koruma sembolünüzü kullanarak Reiki göndermelisiniz. Bu sırada sizden üst seviyede birinden( tıpkı öğrencimin yaptığı gibi) yardım isteyebilirsiniz. Bu durumda Füsun hn ve ben de seve seve enerji göndeririz.

SINAV ÖNCE VE SONRASINDA ALTIN ÜÇGEN GÖNDERMEK

Sınavlarınızdaki başarınızı arttırmak için Altın Üçgen göndermeye önceden başlayabilirsiniz çünkü Altın Üçgen enerjisini Reiki ile birleştirerek kullanabilirsiniz. Uzağa ve bir başkasına Altın Üçgen göndermek için yüksek benliğinden izin istemeniz gerekmez. Bir başkasının sınavına Altın Üçgen sembolünüzü kullanıp hayal ederek enerji gönderebilirsiniz.

Bir diğer yöntem: üçgen pramit hayal edip içine sınavı kazandığı için sevinçten havalara uçtuğunuz anın görüntüsünü yerleştirin. Bu görüntüye günde 3 dakika Altın Enerji gönderin. Sınav gününden 15 gün önce başlamanız yeterli. Sınavı kazanmanız mucize olmayacak. Herhangi bir dileğiniz için üçgen prizma içine görüntü yerleştirme metodunu kullanabilirsiniz.
Başarılı ve enerji dolu, ışıklı günler dilerim.

SU KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59