Şansınızı Açmak İçin Etkileyici ve Mucizevi Bir Kaç Çalışma

Günümüzde şanssızlığa artık yer yok. Kimi şifa sanatları ve Gezegen Tılsımları bir kaç saatte yaşamınızı değiştirecek güçte. İşte şansınızı değiştirecek, para kazanmanızı, evlenmenizi ve sağlık sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak mucize çalışmalar.

REİKİ

Şifa sanatlarının en eskisi ve denenmişidir. Günlük yaşamınızı düzenlemekten, ruh sağlığınızı korumaya, beden sağlığınızı iyileştirmekten, ilişkilerinizi, paranızı olabilecek en iyi duruma getirmeye kadar geniş bir yelpazede yararlanabilirsiniz. Tamamen pozitif bir enerji sistemi olan Reiki’nin kullanım alanı sınırsızdır. Her konuya, her dileğe, her olaya Reiki göndererek iyileştirme sağlayabilirsiniz. Potansiyeliniz neyse onu maksimumda tutmayı Reiki kolayca başarır. İlişkilerinizi, sağlığınızı, kişisel gelişiminizi, paranızı ve mülkünüzü Reiki’nin koruma gücüne emanet edebilirsiniz.

Reiki, 3 aşamalı uzun yıllar süren bir öğretidir. Buna rağmen bir kez uyumlandıktan sonra, hemen her konuda kullanabilirsiniz. Reiki’ye uyumlanmak 3 dakika, öğrenmek 1 saat ve uygulamak bir ömür sürer.

ALTIN ÜÇGEN

Mutluluk ve dilek gerçekleştirme odaklı bir enerjidir. Karamsar ve negatif düşünceler kendimize koyduğumuz en büyük engellerdir. Altın Üçgen blokajlarınızı kendiliğinden çözmenize yardımcı olur. Daha mutlu, keyifli ve rahatlamış bir enerji düzeyine geçmenizi sağlar. Rahatca akmaya başlayan enerji dileklerinizi gerçekleştirmeniz kolaylaşır. Şeffaf bir piramidin içine yerleştireceğiniz hayalinize birkaç hafta enerji göndermekle pek çok dileği gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ama önce bu enerjiye bir masterdan uyumlanmalısınız.

JÜPİTER TILSIMI

Doğduğunuz anda gezegenler sert veya ters etki almışsa yaşamınız boyunca şanssızlıklar peşinizi bırakmaz. Doğduğunuz anda harika konumda olan gezegenler bir gün bir başka engelleyici gezegenin olumsuzluğu ile buluşabilir. O gün sizin miladınızdır ve bir anda peşpeşe gelen sorunlar yıllarca sürebilir. Şansınızı doğru yoluna döndürmek sizin elinizde.

Yüzyıllar öncesinin kadim bilgileri ile modern astrolojinin büyüsü Gezegen Tılsımlarında buluştu. Ortaya mucizevi sonuçlar çıktı. Dileklerinizi 1 saat ile 1 yıl içinde gerçekleştiren bu sihirli çalışmayı uygulamakta geç kalmayın. Her geçen dakika gezegenlerin ağır eziyetlerine maruz kalmaya razı olmayın. Jüpiter tılsımı ile şans, bolluk, bereket ve evlilik dileklerinizin karşılığını alacaksınız. En az bir kez Jüpiter tılsımı uygulamayı denemelisiniz. Sonuca inanamayacaksınız.

VENÜS TILSIMI

Bu bir aşk ve çekicilik kazanma çalışmasıdır ama alışverişlerde her şeyin kelepirini bulan en uygun fiyata alan şanslı biri olmak isterseniz Venüs tılsımı çok işinize yarayacaktır. Maddi konularda avantajlı olmanızı sağlamak, pazarlıkların kazanan tarafı olmak Venüs tılsımı sayesinde mümkündür. Venüs tılsımı hem maddi hem de duygusal konularda mucizeler yaratacak ve yaşamınızın akışını tam tersi yönde düzeltecektir.

AY TILSIMI

Tılsımların atasıdır. Bilim adamlarına göre sezgi ile zeka eşit şekilde kullanıldığında başarılı ve yaşamından mutlu kişilere dönüşürüz. Bu tılsım sezgilerinizi güçlendirecek ve zekanıza yetişmesini sağlayacaktır. Ay Tılsımı çalışması yaptıktan sonra sevgilinizin, arkadaşlarınızın, patronunuzun beynini okuyabilecek ve sizinle ilgili tüm düşüncelerini sezgisel olarak tahmin etme yeteneği geliştireceksiniz. İş görüşmelerinde maaşınızın ne kadar yazmanız gerektiğinden, partnerinizin doğru kişi olup olmadığına kısa zamanda karar vermeye kadar pek çok konuda Ay Tılsımının gücünden yararlanabilirsiniz. Şans her zaman piyangodan para çıkması anlamına gelmez. Şansa giden yolları bir solukta geçmeniz için önce Ay Tılsımına ihtiyacınız var.

SU KARAKUŞ

Shamballa – Reiki Master

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59