Reiki ve Altın Üçgen İle Yeni Bir İlişki İstemenin Yolları

Reiki Ve Altın Üçgen İle Yeni Bir İlişki İstemenin YollarıNe istediğini bilmeyen bulduğundan hiçbir şey anlamaz! Atasözü

Reiki yalnız kalplere derman olacak nitelikte bir şifa kaynağı. Bu uygulamayı dilediğiniz gibi genişletebilir, yaşamınızın her alanına yayabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı çocuklarınız, sevdiğiniz arkadaşlarınız için de kullanabilirsiniz.

Seveceğiniz kişide olmasını istediğiniz nitelikleri, özellikleri biliyor musunuz? Bilmiyor ve hatta üstünde hiç düşünmediğinizi şu anda fark ediyorsanız kendinize düşünmek için birkaç gün veya birkaç hafta tanımalısınız. Sevginizi kazanacak nitelikleri bir kağıda yazın. Örneğin:

Birbirimizi eşit derecede seveceğimiz, uzun boylu mavi gözlü biri. Mesleği… olan güvenilir, dürüst, çocuklara karşı sevgi dolu, hayvanları seven… birini yaşamımda hayat arkadaşı olarak kabul ediyorum gibi detaylandırabilirsiniz. Veya sevdiğiniz bir arkadaşınızın çıkaracağı listeyi kullanarak ona yardımcı olabilirsiniz.

Burada ne dilediğiniz çok önemli. Çünkü olmak üzere. Laf olsun diye sayfalar doldurmayın gerçekten ne istediğinizi belirleyin. Geri dönülmez bir yola girmiş olabilirsiniz. Baş bölgenize göndereceğiniz Reiki ve Altın Üçgenden sonra bu listeyi hazırlamanız en iyisi.

Listeyi bir kutuya yerleştirin, kutuyu avuçlarınızın içine alın veya kağıdı katlayıp elinizde tutun. Kutu metal olmamalı. 15 dakika Reiki gönderin. Bu uygulamayı 21 gün boyunca sürdürmelisiniz. Reiki 2’ye uyumlandıysanız başarınız çok kolay olacak. Se-He-Ki göndermeyi unutmayın.

Altın Üçgen gönderecekseniz 15 dakika değil 1-2 dakika elinizde tuttuğunuz listeye enerji göndermeniz yeterli. Ayrıca şeffaf üçgen prizmanızın içine listenizde yazılanların gerçekleştiği hayalini yerleştirmenizde dileğinize hız kazandırır.

Su KARAKUŞ

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59