Mutluluk Enerjisi Altın Üçgen

Mutluluk Enerjisi Altın Üçgen

İnternette arama yaparsanız pek az bilgiye rastlarsınız bu inanılmaz enerji hakkında. O bilgi de; var olan tek yabancı kaynakçanın tam çevirisinden başka bir şey değildir.

Altın Üçgen; “Enerji tektir, Reiki varsa başka enerjiye ne gerektir” çıkarımımı tamamen değiştiren, bilindik enerjilerden ve şifa kaynaklarından çok farklı;daha yoğun, daha kolay ve pratik, daha etkili bir mutluluk enerjisi. Birkaç özelliğini anlattığımda farkını daha iyi kavrayabilirsiniz.

-Birkaç seviyesi yok. Bir kere insiye oluyorsunuz ve böylece masterda oluyorsunuz. Ancak alışma evresinde 3 aşamalı bir eğitime katıldıktan sonra master düzeyine gelmeniz uygun oluyor.

-Çok güçlü bir enerji: ağır hastalıklarda son derece işe yarıyor. Sorunların çözümünü kendiliğinden sağlıyor. Kayıpları buluyor, doğru teşhis ve doğru tedaviyle karşılaşmanızı garantiliyor.

-Mutluluk duyumsamanızı sağlıyor. Depresyon veya stres kaynaklarınızı fark etmenizi, köklü  bir şekilde değişmenizi sağlıyor. Bunu kısa bir sürede, hızla yapıyor, uzun acılı dönemler, ruhsal detokslar yaşamıyorsunuz. 1 ay boyunca kendinizi enerjiyle doldurmanız önkoşul.

-Mutluluk duygunuz inisiye olurken ( uyumlanırken) başlıyor, üstelik masterınız size dokunmadığı halde güçlü bir enerjiyi hücrelerinize kadar hissediyorsunuz.

-Birkaç özel çalışması var elbette, bu çalışmalar 1 ay kadar sürenizi alıyor ama yetkin olmanız, sabırlı olmanız, sakin olmanız v.s. gerekmiyor.

-Üzerinizde metal taşırken de Altın Üçgen enerjinizi kullanabiliyorsunuz.

-Yanlış anlamış birkaç masterın idda ettiği gibi Altın Üçgen’e (Golden Triangle’a) uyumlanmanız için ille de Reiki öğrencisi ya da masterı olmanız gerekmez. Bu konudaki açıklayıcı bilgiye yabancı kaynakda rastlarsınız.

-Reiki dahil bütün şifa teknikleriyle uyumlu. Reiki sembollerinizle Altın Üçgeni birleştirip kullanabilirsiniz. Birbirini bozmaz, kötü veya olumsuz etkilemez. Tam tersine daha güçlü kılar.

-Tek sembolü var ve uygulaması, öğrenmesi son derece basit. Sanki yüce güç bize vitamin olarak veya prozak göndermiş bu mucize enerjiyi.

-Uyumlandığınız Altın Üçgen enerjisi ile hemen uzaktaki birine ve olaya enerji göndermeniz mümkün. Zaten uyumlama sonrası ağzınız kulaklarınızda birkaç saat boyunca dolaşıyorsunuz.

-Gezegen Tılsım uygulamalarını  yaparken ışığı göremeyenler Altın Üçgen’e uyumlanır uyumlanmaz ışığı görmeye başlıyor. Dolayısıyla tılsım uygulamalarında başarısızlık riskiniz ortadan kalkıyor.  Konu imkansız aşk veya ödenmesi mümkün görünmeyen borçlarsa, Altın Üçgen, Gezegen Tılsımınızı destekleyici bir güç. İkisini birlşetirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

–Herkese her keseye uygun. Uzaktan uyumlama yapılabiliyor, mutlaka kalkıp gelmeniz gerekmiyor, evinizdeyken de- eğitim notları anlaşılır olduğu için- kolaylıkla öğreniliyor.

HER HAKKI SAKLIDIR. İZİNSİZ ALINAMAZ, DAĞITILAMAZ, BAŞKA YERDE YAYINLANAMAZ.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59