Altın Üçgen-Piramit

Altın üçgen-Golden Triangle-Piramit

Kafanız karışmasın bütün isimler aynı kapıya açılıyor, aynı ışıklı kapıya. Altın Üçgen; İngilizce adıyla Golden Triangle veya sadece Piramit aynı enerji sistemini anlatıyor. Yoğunluğu uyumlananları şaşırtacak kadar kuvvetli. Reiki 3 öğrencilerim bile ellerinde böylesi güçlü bir enerjiyi şimdiye dek hiç hissetmediklerini bildiriyorlar.
Reiki ruhsal gelişim sağlaması açısından üstün bir sistem. Altın Üçgen ise hastalıkların iyileşmesi, depresyonun giderilmesi, doğru teşhis ve tedaviyi bulma anlamında mucizeler yaratıyor. Bu nedenle hayvanlar üzerinde de Altın Üçgen’in daha etkili olduğunu gözlemledim.
Altın Üçgen özel bir ruhsal çalışma tekniği. Ruhunuzu ve bedeninizi yormadan dolaysız bir arınma sağlıyor. Pek çok olumlu geri bildirimin yansıra görsel yeteneği zayıf olan bir öğrencim bir süre boyunca altın ışıkları görememekten ve piramidi hayal edememekten şikayet etti. Ben O’na şeffaf prizmaların işe yarayacağını anlattım. Bir süre sonra tekrar ziyaretime geldiğinde elinde kocaman bir kağıt altlığı olan şeffaf prizma vardı. Bana hediye getirmişti. Ve o prizma sayesinde imajinasyon yeteneğini geliştirmiş, rahatlıkla yaşadığı mekanı altın enerjiyle temizlemeye başlamıştı.

Üstadlar saatlerce meditasyon yapabilme başarısına sahipler. O üstadlardan biri James J. Purner uzun süren meditasyon seanslarında İsis enerjisi olduğu bildirilen kuvvetli bir enerjiyi 3. Gözünde hissederek Altın Üçgen enerjisini tanımladı. İsis hakkında hiçbir şey bilmeyen üstad o günden sonra ihtiyacı olan birine sadece dokunarak veya bakarak kişiyi rahatlattığını keşfetti. Ve sonraki günlerde İsis ne zaman yardıma ihtiyacı olsa James J. Purner’ın yanında oldu. Tıpkı Altın Üçgen’e uyumlanan sizlerin yanında olduğu gibi.
Altın Üçgen uyumlaması da, uygulaması da son derece basit ve rahat bir teknikle yapılıyor. Yorucu uzun alıştırmalar ve arınma kürlerine gerek yok. İhtiyacınızın olması yeterli. Ancak küçük bir koşulu var: endişeli, panik, sıkıştırılmış, bloke ettiğiniz negatif enerjiyle yüklü olduğunuz durumlarda bu akıcı enerjiyi kullanamıyorsunuz. Koşul: rahat, sakin ve gereksinim dolu bir ruh hali.
Önce 3. Göz çakranız aktive oluyor. Sonra kalp çakranız. Sonrasında aşırı sevinçli, kafanızın içinde yanan ampullerden uyarılmış ve beyniniz hiç olmadığı kadar netleşmiş hissediyorsunuz. Uzun ve dinlendirici bir uykudan uyanmış gibi tazelenerek uyanıyorsunuz uyumlamanın dengeleyici sürecinden.
Ortalama 1 ay sonra telepatik yeneteklerinde bir farklılık olduğunu algılamaya başlıyorsunuz. Sezgileriniz mükemmel çalışıyor. Mutlu hissettiğiniz anlar uzuyor. Mutsuzlukları kısa sürede hayatınızdan silip atma yeteneği kazanıyorsunuz. Altın Üçgen kullanmanın en güzel anı ise uyulmama seansı. Derin bir uykuda ama uyanık, huzurlu ve sakin hissediyor ve bir anda arındığınızı anlıyorsunuz. Renk cümbüşü ve görsel şölen anında interaktif olan uygulamanın esas konuşmacısı oluyorsunuz aynı zamanda. Uzaktan uyumlanırken rahat bir yere oturmanız yeterli. Başlama saati kararlaştırıldığı halde bedeninizi ve ruhunuzu saran enerjiyi algılıyorsunuz, binlerce kilometre uzakta bile olsanız. Bitişinide aynı netlikle algılıyorsunuz. Nasıl olduğunu ne siz anlatabilirsiniz ne de ben.
Uyumlama tek aşama olmakla birlikte sonraki 2 hafta boyunca eğitimler devam ediyor. Altın Üçgen’le çalışmayı yürekten isteyenler ve gerçekten ihtiyaç duyanlar sonraki eğitimlere devam ediyor. Kimileri ilk uyumlamadan sonra unutuyor bu yaşam kaynağı enerjiyi. Tıpkı Reiki’de olduğu gibi hazır olanın işine daha çok yarıyor, aklında daha çok yer ediyor.
Uyumlandıktan sonra önceleri varla yok arasında ilgiliyken yaklaşık 1 ay sonrasında Altın Üçgen vazgeçilmeziniz oluyor. Öyle çok uygulama alanı keşfediyorsunuz ki nerdeyse her an enerjiyle çalışmak istiyorsunuz. Bu seratonin kaynağı doğanın bize bahşettiği bir mutluluk hapı gibi kullandıkça işe yarıyor. Kullanmadıkça uzaklaşıyorsunuz. Piramit döndükçe paralar, konfetiler fışkırıyor uç noktasından. Piramit döndükçe Dünya daha yaşanası bir yer oluyor. Daha sağlıklı, daha kendiliğinden çözüm bulan oluyorsunuz. Piramit bir köşede unutuldukça mutluluk duygusu da sizi unutuyor. Mutluluk dolu günlere..

Su KARAKUŞ

ALTIN ÜÇGEN EĞİTİMİ, UYUMLAMA VE UZAKTAN UYUMLAMA İÇİN: 

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59