Altın Üçgen ile ne hissetti ?

Su Hanım;

nerden baslasam acaba? su anki ruh halımı sona saklayarak deneyımımı sızle paylasmak ıstedım.yarını bekleyemeden benım ıcın gercekten ılgınc bır deneyımdı..

21:00’da baslayacak olan uyumlanmama 5 dk onceden yerımı alarak
yogunlasmaya basladım.. ortam loştu.. henuz baslamadıgının farkındaydım.. kendı kendıme daha 21:00 olmamıstır dedım.. Ve enerjının ılk olarak avuc ıclerınden gırdıgını hıssettım.. cunku sağ elim kendi iradem dısında bırden guclu bır sekılde oynatıldı. ve benı enerjı akısının baslamasının heycanı sardı.. daha sonra ellerımın ısındıgını farkettım hatta ellerim agırlaşmıstı. daha sonra vucudumun bırcok yerınde ıstem ve ıradem dısında gelısen tıtremelere manı olamıyordum..
enerjının vucudumun nerelerınde dolastıgını hıssetmek cok heycan verıcıydı. sonra vucudumun one ve arkaya dogru sallandıgını farkettım evet cok hoş bır sekılde sallanıyordum ama bunu yapan ben degıldım.. daha sonra sol kaşımın uzerınde alın bolgesınde bır yanma olustugunu hıssettım ayrıca hem yanıyordu hem uyusuyordu.. bırden kafamın sol yanı saclarımla beraber dıken dıken oldugunu urperdıgını hıssettım evettttt enerjı ordan gecıyordu bu sefer.. daha sonra ensemde bır agırlık olustu ensemden sırtıma kadar beton gıbı oldum.. sag elım bırden cekıldı yıne.. gırtlagımın ıcınden gecen bırsey hıssettım.. organlarımın bır enerjı sayesınde ıradem dısındakı tepkılerı heycan verıcıydı.. gercekten başlangıcı ve bıtısı hıssedıyorsunuz ..cunku enerjı akısını vucudunuz cok ıyı algılıyor…

BİTTİKTEN SONRA OLUŞAN HİSLER ASIL ÖNEM VERDİĞİM NOKTANIN BURASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM:

su an kendımı uzun bır tatıle cıkmıs gıbı zınde hıssedıyorum..
sankı gunlerce uyumusum
sankı az once bır masaj seansından cıkmısım
daha once vucudumda bole bır dınlenmıslık;bole bır zındelık halı oldugun hatırlamıyorum
sankı sıze ole bır enerjı yuklenmıs kı… kendımı cok guclu hıssedıyorum
bu ınanılmaz bısey.. gercekten anlatamıyorum da..
su an vucudumda hıcbır sıkıntı yok … yenı dogmus bır bebek mısalıyım…
uzerımden tonlarca yuk kalkmıs sankı.. o kadar hafifim..

gercekten yurekten tesekkur edıyorum…

sevgılerle