Yükselen Burcumu Bilmiyorum Nasıl Öğrenirim?

Yengeç Burcunda Güneş Tutulması Haftası Burç Yorumları

Doğum Haritanızda Boş Ev ve Açı Yapmayan GezegenGüneş Tutulması/Jüpiter doğru yolunda Haftası Burç Yorumları

Uzman astrolog Su Karakuş

10 Temmuzdan itibaren Jüpiter doğru yoluna dönüyor. Önce durağanlaşacak ve 2 gün içinde ilerlemeye başlayacak. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak, ekstra gelirler kazanmak, başarılı operasyonlar yani ameliyatlar geçirmek, yer altı kaynaklarından ve başkalarının referanslarından yararlanmak, komisyon ve aracılık hizmetlerinde beklenenin üstünde kazanmak Jüpiter’in hediyeleri olacak. Akrepler için ekstra iyimserlik ve mutluluk duygusu hissedilmesi mümkün.

13 Temmuzda Yengeç burcunda sert etkileri avantaja çevirmemizin kolay olacağı bir Güneş tutulması yaşanacak. Güneş tutulmaları yenilik getirir. Unutulmaz ve sonraki 1 yılımızı etkileyecek yenilikler. Değerlendirebilenler için baskı ve zulümün sona ereceği evde konforun sağlanacağı bu özel dönemde yenilik yapma şansını 1 ay boyunca bulacağız. Ev almak/satmak, eşya yenilemek, aile kurmak ve evle ilgili tüm yenilikler Güneş tutulmasının hediyeleri olacak.

Mutlu bir hafta dilerim.

KOÇ: Jüpiter ileri hareketine geçiyor. Hafta ortasından itibaren gelirlerinizde hızlı bir artık söz konusu olabilir. Sabit bir gelirle çalışıyorsanız başkalarının kaynakları, hediyeleri, referansları istediğiniz bir yaşam biçimi, seyahat ve eğitim avantajı sağlayabilir. Güneş tutulması evde yeni düzenlemeler veya yeni bir ev sahibi olmak gibi alternatifler getirecek. Yakınların baskısından kurtulmak için atacağınız adımlar rahatlamanızı sağlayacak.

BOĞA: Ekstra gelirlerinizin artışı yakınlarınız sayesinde olabilir. Evlilik ve ortaklık kararı alabilirsiniz ve eşinizin/ortağınızın kaynakları sizi varsıllaştırabilir. Hafta ortasından itibaren mali konularda rahatlamaya başlıyorsunuz. Güneş tutulması uzak çevrenin sizde yarattığı rahatsızlığı yok etmek için bir fırsat. Yeni bir çevrede daha fazla şefkat bulacaksınız. Beslenme kaynaklarınız artabilir.

İKİZLER: Eşinizin veya yakınlar ya da danışmanlarınızın katkılarıyla iş yaşamınızda canlı ve potansiyelinizi kullanabileceğiniz hızlı dönem başlıyor. Koşturmacalar boşuna olmayacak. Güneş tutulması mali kaynakları yeterince iyi kullanmadığınızı fark etmenizi sağlayarak yeniliğe gitmenize aracı olacak. Ödemeler yeni gelir arayışınızı sağlarken umduğunuzdan fazlasını bulabilirsiniz. Gelirleriniz artıyor.

YENGEÇ: İş arkadaşlarınız veya müşterilerinizin tanıştıracağı biri size yeni projeler yaratmak için bir fikir veya destek verebilir. Bu fikri değerlendirerek büyük bir şey başarabilirsiniz. Ya da sadece hayatınızın aşkıyla tanıştırılabilirsiniz. Bu mucizeyi Jüpiter sağlayacak. Aynı dönemde Güneş burcunuzda tutulacak. Evlilik kararı, yaşam stilinizi değiştirmek ya da görünüşünüzde kalıcı ve size en yakışan değişikliği yapmak tutulmanın getirileri.

ASLAN: Partnerinizin veya varsa çocuklarınızın katkılarıyla mülk sahibi olmanız ya da evde daha konforlu koşullar yaratmanız mümkün. Jüpiter ileri harekete döndükten sonra evinizle ve ailenizle ilgili şansları kullanmaya başlayacaksınız. Güneş tutulması kötü alışkanlıkları rahatça terk etmenize, bilinçaltınızı temizlemenize ve geçmişin deneyimlerinden yararlanarak iyi bir gelecek yaratmanıza yardım edecek.

BAŞAK: Aile bireyleri iyimserliğinizi yükseltecek ve bu hayatta en büyük şansınızın aileniz olduğunu fark edeceksiniz. Yakın çevrenizi değiştirecek size iyi gelmeyen kişilerden uzaklaşacak, iyimser, neşeli, eğlenceli kültürlü kişilerle tanıştığınız ortamları değerlendireceksiniz. Güneş tutulması yeni arkadaşları ve şefkatli insanları hayatınıza almanıza yardım edecek. Bakısı, karanlık, kötü alışkanlıkları olan arkadaşlara elveda demekte tereddüt etmeyecek, yeni dostlarla hayat kalitenizi yükselteceksiniz.

TERAZİ: Mali gelirlerinizin artmaya başlayacağı bir haftadasınız. Yakın çevrenizin desteği ile daha çok kazanacak ve iyilikleri karşılıksız bırakmayacaksınız. Özgüveniniz hafta ortasından itibaren artıyor. Yine aynı dönemde Güneş tutulması yeni bir kariyer planı yapmanızı sağlayacak. Birçok teklif alabilirsiniz. Yükseleceğiniz ve kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bu evreyi değerlendirmelisiniz.

AKREP: Jüpiter uzun zamandır burcunuzda geri gidiyordu 10’unda durağanlaşacak ve 12 ‘sinden itibaren ilerleyecek. Hayatınızın her alanına mutluluk, pozitif düşünce ve neşe yayılacak. Evlenmek, kilo almak, genişlemek ( iş, aile, mali konular) mümkün. Güneş tutulması yeni seyahatler, yeni eğitimler, yepyeni heyecan veren kültürlerle tanışmak gibi olasılıklar sağlayacak. Değerlendirin.

YAY: Yöneticiniz Jüpiter’in gerilemesi nihayet bitiyor sizin de neşeniz yerine geliyor. Deneyimlerinizin değerini fark edecek, bilinçaltınızı ve ruhunuzu besleyeceksiniz. Dışsal olaylarla değil kişisel gelişimle ilgili tutumunuz kazandıracak. Güneş tutulması ekstra gelirler kazanmanız, piyango, telif, ikramiye gibi kaynaklara ulaşmanız için bir fırsat. Ameliyat olmanız gerekiyorsa 26’sına kadar olan süreci değerlendirin.

OĞLAK: Jüpiter sosyalleşmenizi, yeni dostlar kazanmanızı ve geleceği bu dostlarla birlikte planlamanızı sağlamak üzere hafta ortasından itibaren hareket getirecek. Yalnızlığınızın yerine sırdaş insanları koyacaksınız. Güneş tutulması ise evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşiyor. Evlenebilir, iş ortaklığı kurabilir veya yakınlarınıza baskı yapmaktan kontrolcü davranmaktan tamamen kurtulabilir, onlara özgür alan sağlayabilirsiniz.

KOVA: Jüpiter kariyer yaşamınıza yenilik, bolluk ve kalite getirecek. Yeni teklifler alabilirsiniz. Değerlendirin. Yöneticilerinizle problemlerinizi çözeceğiniz veya karşılıklı iyi davranışlarla birbirinizi yücelteceğiniz harika bir dönemdesiniz. Güneş tutulması iş yaşamınızı yenileyecek. İşsizseniz işe başlayabilir, sağlık sorunlarınız varsa çözüm bulacağınız fırsatları değerlendirebilirsiniz. Evcil hayvan edinmek, iyi doktorlarla tanışmak içinde mükemmel bir dönem.

BALIK: Jüpiter’in ileri harekete geçişiyle medya çalışmalarınız hız kazanacak. Yeni eğitimler alabilir, seyahatlere çıkabilir, dünya görüşünüzü değiştirecek fırsatlara yelken açabilirsiniz. Tanınma ve bilinir olmaktan mutluluk duyacaksınız. Güneş tutulması aşk alanınızda gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızın baskısı ve karanlık yönleri sizi düşündürmeye başladı, artık yenilenmek ve sevgilinize, çocuklarınıza daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz. Haftayı iyi değerlendirirseniz hem maddi hem manevi mutluluklar sizi bekleyecek.

Her hakkı saklıdır.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59