Seçim Haftası Burç Yorumları

Seçim Haftası Burç Yorumları

Doğum Haritasında Mesleğinizin İşaretleri - Subay (Bordo Bereli)SEÇİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Neptün 18 Haziran da gerilemeye başlıyor. Kandırılma, dolandırılma, yanıltılmaya dikkat. Sanat ve ilham yeteneği geri çekilebilir. Uyuşma eğilimi yükselebilir. Özdisiplin geliştirenler kazanacak.

Güneş 21 Haziran da Yengeç burcuna yerleşerek ev, aile, yuva konularını önplana getirecek.

Dolunay 28 Haziranda gerçekleşecek ancak etkisi 23 Haziranda  başlıyor. Retro Satürn-Ay kavuşumu engellere işaret ederken, Retro Mars-Güney ay düğümü kavuşumu talihsizlikler karşısında suskun kalacağınızı ve kendinizi suçlayacağınızı anlatıyor.

24 Haziran günü gökyüzünde oldukça sert açılar hakim. Olaysız ve sade bir seçim günü yaşanmayacağı kesin. Gizli güçler ve kriz yaratmaktan beslenecek kaynaklar iş başında olabilir. Venüs ve Plüton’un sert açıları ekonomik krizi tetikleyecek gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bu konuda ayrıca makale yazacağım.

KOÇ: Neptün gerilemesi bu hafta boyunca ruhsal gelişim tekniklerine ara vermenize veya ara vermişseniz yeniden başlamanıza neden olabilir. Uyuşma veya tembellik eğiliminiz artacak dikkat! Dolunayın etkisi haftasonundan itibaren başlıyor. Oğlak burcunda oluşan dolunaya Saturn eşlik edeceği için kariyer alanınızdaki baskıları göğüslemeniz kolay olacak. Kova burcunda Mars-Güney ay düğümü kavuşumu ise yaptıklarınızı değil yapmadıklarınızı engel olarak karşınıza çıkaracak.

BOĞA: Arkadaşlık ve dostluk alanında gerilemeye başlayan Merkür sonbaharın ortalarına dek dostlarınızın yaşatacağı düş kırıklıklarını gündeme getirirken daha gerçekçi olmaya zorlayacak. İdealleriniz fazla hayalperest gelebilir. Dolunay eğitim ve seyahat alanında engeller yaratırken, kariyerinizle ilgili atmadığınız adımlar hırsınızı kaybetmenize ve mevkinizi başkasına kaptırmanıza neden olabilir. Diploma veya sertifika aldıysanız değerlendirmek için acele edin.

İKİZLER: Kariyerinizle ilgili düşlerinizi gerçekleştirdiğiniz uzun süre 18’inden itibaren düş kırıklığına dönüşebilir. Düşlerin peşinden koşmak yerine düşleri renklendirmek üzere araştırma yapmak en iyi seçim olabilir. Dolunayın etkisi hafta sonunda başlayacak. Ekstra gelirleriniz sonlanabilir veya uzun zamandır istediğiniz bir geliri elde etmek üzere kapılar açılabilir. Ancak engellerinizde var. Sabır anahtarınız olacak. Seyahatlerde dikkatli olun.

YENGEÇ: Seyahat ve kent değişikliği ya da ülke değişikliği gibi konular hafta ortasından Kasım ortasına dek düş kırıklığı yaratabilir. Şimdilik araştırmada kalın eyleme geçmeyin. Dolunayın etkisi hafta sonunda başlıyor. Evlilik veya ortaklık ilişkilerinizi gözden geçirip uzaklaşmak isteseniz de engellenebilir veya korkularınızın kurbanı olabilirsiniz. Korkmadan ilerleyin. Ancak gelir-gider dengenizi bozacak ani masraflardan da kaçının. 21 Haziran’da Güneş burcunuza geçerek canlanmanızı sağlayacak.

ASLAN: Giderleriniz, komisyon veya miras gibi konularda akış değişmeye başlıyor. Neptün gerilemesi düşlerinize bir süre mola vermenize neden olabilir. Yeni gelirler elde edeceğiniz alanları araştırmak ve planlamak üzere Kasıma kadar zamanınız var. Dolunay iş alanınızda önemli bir engel nedeniyle sonlanma yaratabilir veya güçlü ve sert bir insanın desteğini alıp yenilik yapmanızı sağlayabilir.

BAŞAK: Neptün evlilik, ortaklık, yakınlar ve danışmanlarınız hakkında düş kırıklıkları yaşatabilir. Ortaklık kurmak üzereyseniz Kasın ortasına dek bekleyin ve kişiyi inceleyin. Aşk ve çocuklar alanında gerçekleşen dolunay, süregelen ilişkinizi gözden geçirmenize veya yalnızsanız neden yalnız olduğunuzun kanıtlarını bilinçaltında keşfetmenize neden olacak. Çocuklarınızla ilgili engeller ve gelişmeler canınızı sıkabilir. Ayrıca iş alanında hevesinizi kaybedebilirsiniz. Düzeni sürdürmeye çalışın ve hırslarınızdan vazgeçmeyin. Güneş 21’inden itibaren dostluklarınızı canlandıracak.

TERAZİ: Neptün gerilemesi iş alanınızda şaşırtıcı gelişmeler yaratacak. İlham perisi bir mola alacağı için sanat yanınız geri çekilecek ve yaratıcılığınızın eskisi gibi yüksek olmadığını fark edeceksiniz. Yeni şeyler denemek için acele etmeyin. Yeni teknikleri inceleyin. Dolunay ev, aile, yuva alanında beklenmedik engellere ve çocuklarla ilgili sinir bozan talihsizliklere neden olacak. Moraliniz yüksek, maneviyatınız güçlü olmalı. Bu zorlu süreç hafta sonunda başlayacak ve 10 gün sürecek.

AKREP: Neptün gerilemesi aşk alanınızda veya çocuklarınızla ilişkinizde düş kırıklıkları yaratırken eğer yalnızsanız düşlerinizdeki insana rastlamanıza ve yine de kuşku duymanıza neden olabilir. Doğum günleriniz yaklaşırken durum değişecek ve travmatik durumu atlatmış olacaksınız. Dolunay yakın çevrenizle aranıza mesafe koymanız anlamına geliyor. Engellenmek hoşunuza gitmeyecek ve aileyle ilgili talihsizliklerde sağduyulu davranmak için sessiz kalacaksınız.

YAY: Ev ve yaşam alanınızla ilgili düşleriniz yarım kalabilir. Kendinizi düşlerin peşinden gitmeye değil araştırıp yeni şeyler öğrenmeye adamalısınız. Neptün gerilemesi ev konusundaki alışverişlerde kandırılabileceğinizi anlatıyor. Dolunay mali gelirlerin birinden vazgeçerek sorumluluklardan kurtulmanızı sağlarken, yeni gelirler elde etmek üzere çok çabalamanız da mümkün. Ancak yakın çevrenizle aranızda negatif olaylar gelişse bile sağduyulu davranacaksınız.

OĞLAK: Neptün gerilemesi yakın çevrenizin kurbanı olmanız konusunda bir uyarı verebilir. Kandırılmaya açıksınız ve bunu ancak sizi tanıyan biri yapabilir. Öte yandan çevre değişikliği için araştırma süreci olarak Kasıma dek zamanınız var. Dolunay burcunuzda gerçekleşecek ve biraz kendinizi rahat bırakmanın engellerin sizden kaynaklandığını keşfetmenin yollarını gösterecek. Mali konularda talihsizlikler nedeniyle aşırı harcama yapabilirsiniz.

KOVA: Mali alanda yanıltılma, kandırılma, dolandırılma ihtimaliniz var çok dikkatli olun. Öte yandan yeni gelirler kazanmak üzere araştırmalarınıza devam edin. Neptün gerilemesini değerlendirmenin en iyi yolu 1.dikkat 2. araştırmacı olmaktır. Dolunay ruhsal gelişim tekniklerinizi gözden geçirip kimilerini elemenizi kimilerine daha sıkı sarılmanızı sağlayacak. Öte yandan çeşitli talihsizlikler enerjinizi düşürebilir. Uzun bir süre dinlenme modunda kalmaya kendinizi hazırlayın.

BALIK: Yöneticiniz Neptün burcunuzda geri gidecek. Kandırılma ve yanıltılma konusunda gözünüzü 4 açmalısınız. Her an dolandırılabilirsiniz. Düş kırıklığı Kasıma dek sıklıkla olabilir ve uyuşma eğilimi işlerinize engel olabilir. Dolunay arkadaşlarınızdan biriyle yolları ayırmanız anlamına gelebilir veya eski ve iyi bir dostla yeniden karşılaşmanızı sağlayabilir. Kendinizi suçlama eğiliminiz yükselecek zira talihsizliklerden kendinizi sorumlu tutacaksınız. Daha dikkatli olun.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59