Haftanın Gökyüzü Etkileri( 18-24 Haziran Haftası) Gökyüzü Sertleşiyor

Haftanın Gökyüzü Etkileri (18-24 Haziran Haftası) Gökyüzü Sertleşiyor

Haftanın Burç Yorumları-Görüntülü (29 Ocak)Haftanın Gökyüzü Etkileri (18-24 Haziran Haftası)

Uzman Astrolog Su Karakuş

18 Haziran: Mutlu aşklar başlayabilir. Kendinizi her zamankinden daha güzel ve çekici hissedebilirsiniz. Venüs-Kuzey ay düğümüyle kavuşuyor.

19 Haziran: Neptün gerilemeye başladı. Bir yandan negatif yönlerini gösterecek, diğer yandan pozitif. Biraz dikkatle iyi geçirilebilecek uzun bir dönem. 25 Kasım’a dek uyuşma, tembellik, kandırılma ve yanıltılmaya dikkat! Yarım kalan yaratıcı projeleri tamamlamak için iyi bir evre.

20 Haziran: Anlaşmalar ve sözleşmeler için gizli bilgilere ulaşıp eksik kalan parçaları tamamlamak için harika bir gün. Merkür-Jüpiter-Neptün ve B.M olumlu bağlantıda.

21 Haziran: Güneş Yengeç burcunda. Ev ve aile alanıyla ilgilenmek, çocuklara, besleme ve bakıma muhtaç olanlara, sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Yemek yapmak, aşçılık kurslarına katılmak, yeni yemekler denemek, sokak hayvanlarıyla ilgilenmek, yaşlı ve yardıma muhtaçlara şefkat göstermek genel bir eğilim olacak.

22 Haziran: İç huzurunuz yerinde olsa da ne söylediğinize/yazdığınıza dikkat edin. Gizli güçler ve kör nokta yanıltabilir. Düşüncesiz davranışların kaybettireceği gerilimi yüksek bir gün. Merkür-Plüton ve Merkür B.M bağlantısı zorlayıcı.

23 Haziran: Hava değişebilir ve geçici gerginlikler tırmanışa başlayabilir. Ay’ın ve Merkür’ün açıları duygusal tepkilerin abartılı olacağına dikkat çekiyor.

24 Haziran: Hava durumu, şanssızlıklar, ani gelişen hastalıklar günü zorlaştırabilir. Plüton-Merkür sert bağlantısı etkisini sürdürüyor. Venüs-Jüpiter sert açısı ekonomik zorlukları tetikleyebilir. Dolunayın etkisi başladı. Kariyerle ilgili bir tamamlama ve sonlama yaratma eğiliminde olan dolunay Oğlak burcunda gerçekleşecek. Susturulma ve özgürlüklerin kısıtlanması olasılığını Mars-Güney ay düğümü kavuşumu ile Ay-Satürn kavuşumu getirirken Dolunay sırasında bir çok olumsuz açının gerçekleşmesi 2 Temmuza dek, günlerin zorluklara gebe olduğunu anlatıyor.

Her hakkı saklıdır.