Haftanın Astroloji Yorumları: 2018’e Girerken

2018′ girerken astroloji yorumları..

2018’in hemen öncesinde sizi neler bekliyor? Yılbaşına nasıl gireceksiniz? Haftanın astroloji yorumları burada.

Instagram/youtube/twitter: sukarakus

25 Aralık Haftası Astroloji Yorumları / yılın son haftası

PAZARTESİ: Ay-Jüpiter arasındaki olumlu bağlantı günün şanslı ve iyimser duygularla dolmasını sağlayabilir. Sezgiler dorukta ve yardım sunmaya hazır. Öte yandan Güneş Satürn’den uzaklaştıkça sağlık sorunları çözüm bulacak. Venüs’ün Satürn’e yaklaşıyor olması ise aşırı duygusallığa bir miktar engel olabilir ve mantığın devreye girmesini sağlayabilir. Güven veren ilişkiler öncelik kazanacak.

SALI: Oğlak burcunda hareketli bir gün. Satürn-Venüs-Güneş-B.M kavuşumu gizlenen sırların açığa çıkışıyla duygusal tepkilerin kontrol altına alınabileceğini vurguluyor. Çalışmak, sorumluluklara öncelik vermek ve egonun başkalarının egosunu ezmesine izin vermemek gibi erdemleri geliştirmek açısından harika bir gün.

ÇARŞAMBA: Artık sırları ortaya dökme değil, sırdaş olma zamanı. Ve tabii bilgiye ulaşmak için aktif, hareketli ve çocuksu heyecanları yeniden yeşertmek lazım. Hareketli bir o kadarda kazançlı gün değerlendirebilenler için.

PERŞEMBE: Şok eden haberlere hazır olmalıyız. Uranüs-Ay kavuşumu bir kez daha beliriyor. Bu kez ikilinin sert ya da destek aldığı bir açı olmaması kişisel haberleri çağrıştırıyor. Doğum haritanızın 24. Derece Koç burcunu olumlu tetikleyen bir gezegen varsa güzel haberler yolda demektir.

CUMA: Günü mutlu kılacak 3 planet arasında güzel bir açı var Güneş, Ay, Neptün. Düşler gerçeğe dönüşmek üzere bir fırsat bulacak. Ve gün ilerledikçe öfkelendirecek olaylar ortaya çıkacak. Sakin kalanlar kazançlı. Kalamayanlar içinse öfkeyi yavaşça salıvermek sağlıklı bir çıkış olabilir. Yüzleşmeler yorabilir veya içsel rahatlama sağlanabilir.

CUMARTESİ: Duyguların güçlendiği ve kararlı olabildiği bugün Ay Boğa burcunda ilerlerken Plüton’dan aldığı destekle yenilmez hissetse de, Plüton-Uranüs gergin açısı bir kez daha tetikleniyor. Yılın sonuna yaklaşırken gizli planların nedeni Uranüs’ün geri gidiyor oluşu. Açık düşmanlıklar yerine gizli ve yıkıp yeniden yapma çabası ürkütücü. Dikkatli olmakta fayda var. ( Ocak ayının başlarında Uranüs ilerlediğinde planlar beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir çünkü aynı sert açı gerçekleşecek)

PAZAR: Gün kararsızlıklarla ve eğlenceli bir ruh haliyle başlıyor. Ancak zaman ilerledikçe önce düş kırıklıkları sonrasında pişmanlıklar olası ve üzücü. Ay’ın Neptün’le karesi yani sert açısı ve Merkür’le yani düşüncelerle, duyguların kavgası içinizdeki güçlü yanı yorabilir. Değişken ve sıradışı planlar daha cazip olabilir. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak isteyenler için harika bir ortam olsa da, kuzey ay düğümü yaşam amacını bulmak ve şansa açılmak isteyenler için gece ilerledikçe bir fırsat sunacaktır. Evcimenler için şanslı bir gece ve gün başlangıcı. Yeni yıl hepinize mutluluk, dinginlik, esenlik ve sağlık, elbette aşk ve daima para getirsin.

Su Karakus

Her Hakkı Saklıdır