4-10 aralık haftası astrolojisi: ikizler dolunayı

4-10 Aralık Haftası Astrolojisi: İkizler dolunayı

4 Aralık Haftasında Neler Olacak? İkizler burcu dolunayı ve Merkür retrosu hangi günler etkili olacak? Şanslı ve riskli günler hangileri?

PAZARTESİ: Dolunay ve Merkür gerilemesi aynı gün başladı ve etkisi bugün hissedilir derecede..İletişim ve tanınma alanında bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Dolunayın etkisi 5 gün daha sürecek. Merkür gerilemesinin etkisi 3 hafta ve gölge dönemiyle birlikte 5 hafta devam edecek.

Merkür yay burcunda geri gidiyor. Trafikte, medya, eğitim alanlarında, yurt dışı ticarette, dünya kültürlerine alışmakta sorun yaşanabilir. Bu alanda bekletilen, ertelenen işler gündeme gelip tamamlanabilir.

Dolunay İkizler burcunda sarsıcı ama öğreten bir etkiye sahip. İletişim hataları, bilgi kirliliği, müzikte ve öğretilerde esinlenmelerin ortaya çıkacağı veya eksiklerin tamamlanacağı dönem. Dahası araba, cep telefonu ve bilgisayar ile ses, medya sistemleri, back stageler için zorlu yenilenmelerin olacağı dönem. Veya yenilerinin daha konforluların geleceği.

Olaylar üst üste gelebilir.

SALI: Ay-Plüton arasında karşıtlık, Mars-Uranüs arasında yine karşıtlık oluşuyor. Büyük afetler, ölü ve yaralı sayısının çok olduğu olaylar gerçekleşebilir. Kişisel anlamda baskıyla ve köklü değişikliklere neden olacak duygusal travmalarla karşılaşabiliriz. Ay hızla ilerleyeceği için etkide hızla çözülecek. Uranüs’ün geriliyor oluşu bir anlamda şans. Mars daha kuvvetle adaleti gerçekleştirme mücadelesi verebilir. Doğum haritanızda 27.derece Terazi burcunda bir tetiklenme varsa bugün kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Öte yandan geri giden Merkür ve Satürn ile B.M kavuşumu yay burcunun 28 derecesinde gerçekleşiyor. Düşünce ve duygulara ket vurmak zorunda kalabilirsiniz. Gizlenen gerçeklerin açığa çıkması sevimsiz olabilir.

ÇARŞAMBA: Ayın Karanlık yüzü yani B.M Satürn ve Merkür arasında kaldı. Yeni bir sırrınız oluşabilir. Ve bu sırrı çok uzun zaman saklamak zorunda kalabilirsiniz. Geçmişe ait bilgiler açığa çıkabilir. Seyahatler ve eğitim için zorlayıcı bir gün. Sınavlarda karışıklık ve bildiğini unutmak, hata yapmak çok olası. Bu üçlünün Marsla olumlu açısı gerçeğin peşinde olanlara bir şans verebilir.

PERŞEMBE: Ay-Kuzey ay düğümü kavuşumu duygusal güç ve rahatlık getirirken, gerçeği arayış bugün de devam edecek. B.M-Satürn Retro Merkür buluşması geçmişin engelleyici etkilerinin sürmesine neden oluyor. Susmak ve beklemek iyi bir çözüm de olabilir.

CUMA: Ay düğümleri ve Güneş arasındaki mutlu açı güne keyif ve anlam katıyor. Geçmişin olumlu adımları bugün iyi bir gelecek yaratılmasına neden olabilir. Ateş grubu burçlar ve ateş gurubu 16.derecesinde bir gezegeni olanlar için şanslı gün.

CUMARTESİ: Mars 2 yıl sonra Akrep burcuna yerleşiyor. Gerçeği aramak, başkalarının kaynaklarından yararlanmak, referans, sponsor arayışları için yeterince azimli ve güçlü hissetmek mümkün. 2 ay sürecek bu yolculukda Mars kinci ve unutmayan yanımız hatırlatırken, cinsel gücü arttıracak.

PAZAR: Ay-Merkür sert açısı Merkür retrosuna  denk geldiği için gereğinden fazla duygusal tepkinin yanlış düşünce ve yanlış algıdan kaynaklanacağını hatırlatıyor. Sakin ve yanlış düşünüş ihtimalini veya yanlış algı ihtimalini önde tutmak, detaylarla ilgilenmemek kurtarıcı olabilir. Sağlık sorunlarının çözüm arayışı için uygun bir gün değil. Temizlik ve yerleştirmeler açısından ise şahane bir evre.

SU KARAKUŞ

Uzman astrolog

Her hakkı saklıdır.

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59