29 Ocak-4 Şubat Burç Yorumları

29 Ocak-4 Şubat Burç Yorumları

Sadece İyilik İçin Kullanılan Mcize Enerji: ReikiETKİNLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HER CUMARTESİ DEVAM EDİYOR.

Saat 13.00 Haftanın Kozmik Sihir Çalışması

Detaylar: http://www.sukarakus.com/kozmik-sihir-calismalarina-nasil-katilabilirim/

Saat 14.00 Magic Of Love & Marriage ( aşk ve evlilik sihiri)

Magic Of Miracle Çalışmalarına Nasıl Katılabilirim ?

Saat 15.00 Shamballa uyumlama ve eğitimi.

Detaylar: http://www.sukarakus.com/shamballa-calismalarina-nasil-katilabilirim/

Saat 16.30 Tarot Kursu ( sertifikalı kurlarımız internet üstünden online ve yüzyüze devam ediyor. Katılım için  e-posta ile ulaşmalısınız.)

Saat 18.00 Bireysel tarot ve doğum haritası yorumu..

Detaylar burada:

Astroloji Ücretler: http://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/

Tarot Ücretler: http://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Whatsapp Hattı: 05050107059

HAFTANIN ASTROLOJİSİ

29 Ocak-4 Şubat

PAZARTESİ:  Venüs-Güney ay düğümü kavuşumu Kova burcunun 14. Derecesinde gerçekleşiyor. Duygusal ilişkiler şanssızlıkların kurbanı olabilir. Karakterinizde vazgeçtiğinizi sandığınız bir yön, eylem olarak yeniden belirebilir ve ayrılma nedeniniz olabilir. Aşırı özgürlük ihtiyacı ve “herşeyi ben bilirimcilik” yalnızlığa sürükleyebilir. “Arkadaşlar iyidir ama yeterli değildiri” anlamak bugünlerde mümkün.

SALI: Geçmişi geride bırakmaya karar versenizde bir şeyler sizi tutuyorsa, dünden kalan olayların etkisinden kurtulamıyorsanız, korkular sizi sarıyorsa öğleden sonra değişen hava yeniden güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Bırakın sizi düşünceler değil istekleriniz yönetsin. Ay-Mars uyumu hedef odaklı ve hızlı davranmaya uygun zemin hazırlıyor.

ÇARŞAMBA: Ne yapsanız da geçmişten, eski hataların tekrarından kurtulamıyorsunuz. Değişmenin zamanı geldi. Dostluklar, evrensel değerler, fikirler, değişmeyen değişiklikler hepsi değişmeli ve işe yaramayanlar sona erdirilmeli. Bu büyük bir gün. Ay tutulması Aslan burcunun 11.derecesinde oluşuyor. Geçmişe değil geleceğe bakmak, şansa güvenmek, duygusal tercihlere güvenmek ve sevgisizlik tuzağına düşmemek tutulmadan yararlanmak için ideal adımlar. Aslan, Yaylar, Koçlar, Terazi ve İkizler için olumlu bir evre. Aslan burcunun 11.derecesinde bir gezegeni, yükselen burcu veya köşe noktası olanlar içinse oldukça etkili bir tutulma. Aşkta ve eğlence yaşamınızda işle yaramayan bilgilerin, ilgilerin, tutum ve davranışların bırakılması için fırsatlarla dolu bir dönem. Değerlendirebilenler için tabii..Tutulmanın etkisi gelecek 15 gün boyunca sürecek.

PERŞEMBE:  Ay-Uranüs olumlu açısı değişiklikler için dünden daha uygun bir gün yaratıyor. Sürprizlere hazır olmalı ve değişen koşullar karşısında esnek kalabilmelisiniz. Değişen durumlar bir avantaja dönüşebilir. Kurtulmak, rahatlamak için hala zaman var.

CUMA: Ay yani duygular, sırların perdesini aralamaya, düş kırıklığına uğramaya yatkın. Fakat bu durum gitgide güçlenen bir kalbi ve deneyimleri biriktirmeyi sağlayacak. Yani pek de iyi olacak. Gözlerinizi kapatarak yaşadığınız bir dünyaya gözlerinizi açıp artık katılacaksınız.

CUMARTESİ: Güneş’in güney ay düğümüyle kavuşumu, egonun bir kez daha eski hataları tekrarlamak eğiliminde olduğunu kanıtlayacak. Şanssızlıkları davet ettiğiniz bugün şansı zorlamamakta fayda var.

PAZAR: Plüton-B.M kavuşumu Oğlak burcunda gerçekleşecek ve hayatımızda köklü değişikliklere neden olacak gizli sırları ortaya çıkaracak. Sadece sırlar değil hiç bilmediğimiz gerçekler, gözden kaçan bilgiler ve hiç rastlamadığımız kişiler aniden ortaya çıkarak hayatımızı köklü bir biçimde değiştirecek.

 

YÜKSELEN BURCUNU VE BURCUNU OKU HARMANLA..AY BURCUNU MERKÜR BURCUNU URANÜS BURCUNU VS OKUMAN GEREKMİYOR. ÇÜNKÜ BURÇ YORUMU GEZEGENE GÖRE YAZILMIYOR YÜKSELEN BURCA GÖRE YAZILIYOR! 

KOÇ: Ay tutulması bütün hafta boyunca etkili. Aşk yaşamınızı gözden geçirmek, çocuklarla ilişkileriniz irdelemek için bir şans bulacaksınız. Bununla birlikte arkadaşlarınızın egosantrik yaklaşımlarını fark edecek ilişkilere verdiğiniz zararı, neden böyle olduğunu kavrayacaksınız. Perşembe yapacağınız sürpriz partnerinizi veya varsa çocuklarınızı çok sevindirecek. Pazar günü kariyerinizle ilgili önemli bir sırra veya gerçeğe ulaşacak, bakış açınızı kökten değiştireceksiniz.

BOĞA: Ev almak veya satmak gibi amaçlarınız için ay tutulması hafta başından itibaren etkili. Hatta gelecek hafta da etkisini sürdürecek. Tadilatları tamamlamanızda fırsatları değerlendirmekle mümkün olacak. Perşembe içinizden gelen bir sesle yenilik yapmak isteyecek ve ortaya çıkan sonucu beğeneceksiniz. Pazar günü ortaya çıkan gerçekler keyfinizi yerine getirecek. Seyahatler veya taşınmalar ya da medya hakkında önemli bilgilere ulaşacaksınız.

İKİZLER: Sunum yapmak, bir kitabı yazıp tamamlamak, çevre değişikliği yapmak ay tutulmasının hediyeleri. Öte yandan uzak yolculuklar ve uzak çevrenizden alacağınız haberler kendiniz hakkında düşünmenize de yardım edecek. İkisi arasındaki farkın nedeninizin siz olduğunu anlayacaksınız. Perşembe iyi bir dostun vereceği haber mutlandıracak ve çevre değişikliği niyetinize katkıda bulunacak. Pazar günü para biriktirmek veya harcamakla ilgili önemli bir bilgiye ulaşacaksınız ya da çalınan metanıza kavuşacaksınız.

YENGEÇ: Mali konularda yılın özel dönemlerinden birini bu hafta yaşayacaksınız. İşten ayrılmanız veya aradığınız işi bulmanız olası. Ay tutulması para alanınızdan gelirlerinize gülümseyecek. Aynı zamanda ekstra gelir kazanmak veya fazla harcama yapmakla ilgili yönlerinizi eğitmeye karar vereceksiniz. Perşembe yöneticileriniz ya da babanız veya otoriter birinin yapacağı sürpriz maaşınızın olduğu kadar özgüveninizin artmasını da sağlayacak. Pazar günü yakınlarınız veya partnerinizle ilgili özel bir bilgiye tesadüfen ulaşacaksınız ve hayatınız değişmeye başlayacak.

ASLAN: Burcunuzda gerçekleşen tutulma hafta boyunca oldukça etkili ve görünüşünüzü değiştirmenize yardım edecek. Görünüşünüzle birlikte yakınlıkları ve ortaklık ya da evlilik ilişkinizi de gözden geçirmek isteyeceksiniz. Sevgi eksikliği hissediyorsanız bunun geçici olduğunu bilmelisiniz. Perşembe uzaklardan alacağınız bir haber sürpriz niteliğinde. Oldukça sevineceksiniz. Pazar iş yaşamınızla ilgili bir kayıp bulunacak veya önemli bir bilgiye ulaşarak büyük bir eksiğinizi tamamlamış olacaksınız.

BAŞAK: Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için aklınıza gelmeyen bir fırsat karşınıza çıkacak. Belki biraz inançlarınızı da değiştireceksiniz. Bu arada sağlık ve iş alanındaki yanlış tavrınızın ruh sağlığınız nasıl olumsuz etkilediğini fark edeceksiniz. Yogaya başlamak için bu hafta oldukça uygun. Perşembe sürpriz bir gelir kazanacak sevinecek, Pazar aşk veya çocuklarla ilgili alanda bir gerçeği fark ederek keyifleneceksiniz.

TERAZİ: Arkadaşlarınızın bir kısmıyla yollarınız ayrılırken yeni dostlar yaşamınıza katılacak ve her birine ayrı sevineceksiniz. Bu sırada sizden ayrılmayan sevgilinizin kıymeti de tekrar ortaya çıkacak. Perşembe partnerinizin veya iş ortağınızın yapacağı sürpriz dostluklarınızı pekiştirmenizi sağlayacak. Yeni bir gruba dahil olacaksınız. Pazar günü ailenizle ilgili önemli bir sırrı öğrenecek oldukça şaşıracaksınız. Hayatınızı değiştirecek bilgiler bu haftasonunda karşınıza çıkacak.

AKREP: Ay tutulmasının zorlayacağı burçlardan birisiniz. Fakat bu zorluk aynı zamanda başarıyı da getirecek. Kariyer alanında bir yenilik yapmak ihtiyacındasınız. Ayrılmak, çekip gitmek isteyebilirsiniz veya erkenden emekli olmak. Ancak aileniz bir şekilde sizi desteklemeyecek. Son kararı verirken kaderin getireceklerine güvenmekte fayda var. Perşembe bir iş arkadaşınızın yapacağı sürpriz sevindirecek. Pazar yakın çevrenizden biri hakkında bilmediklerinizi öğreneceksiniz. Medyatik haberler oldukça şaşırtacak.

YAY: Seyahatleri tamamlamak, eve dönmek, eğitimi tamamlamak sertifika almak ya da medya çalışmalarında final yapmak gibi birçok alternatif ay tutulmasının hediyesi. Ay tutulması hafta boyunca sevindirecek. Perşembe partnerinizin veya çocuklarınızdan birinin yapacağı sürprizle tutulmanın sonuçlarını daha yararlı hale getireceksiniz. Pazar günü mali konularda önemli sırlar öğrenecek ve özgüven tazeleyeceksiniz.

OĞLAK: Borçların sona ereceği bir fırsat bulmak, kredi almak, ekstra gelir kazanmak, beklenen işlerin ödemelerini almak gibi alternatiflere ay tutulması sayesinde kavuşacaksınız. Bütün hafta tutulmanın etkisindesiniz. Fakat Perşembe özellikle mülk sahibi olmakla ilgili beklenmedik haberlere aşırı sevineceksiniz. Pazar günü kendiniz, imajınız hakkınızdaki bir fikre ulaşıp tamamen değişmeye karar vereceksiniz. Karizmanız artacak yani.

KOVA: Evlilik ve ortaklık alanında gerçekleşen ay tutulması hafta boyunca hatta Şubat ortalarına kadar. Evliliğinizi gözden geçirebilir veya evlenme kararı alabilirsiniz.  Yalnızsanız yakın çevrenizden sizi tanımak isteyen birine şans vermelisiniz. Bu bilgi Perşembe günü size ulaşacak ve şaşırtacak. Pazar günü ruhsal alanda rahatlatacak yeni ve değerli bilgilere ulaşacaksınız. Geçmişiniz, bilinçaltınız veya kendiniz hakkındaki yanlış bilgileri düzeltebileceksiniz.

BALIK: İş yaşamınızla ilgili önemli bir sonlanma ve tamamlanma yaşayacağınız bu önemli hafta da kendinizi akışa bırakmak büyük avantaj kazandıracak. İş arayışınız varsa yeni bir işe başlayacaksınız. İşinizden memnun değilseniz ayrılık kararı alacaksınız. Sağlık sorunlarınız varsa iyileştirecek gerçek tedaviyi bulacaksınız. Perşembe gelirlerinizin artmasıyla mutlanacak, Pazar bir arkadaşınız hakkında öğreneceklerinizle dostluk anlayışını değiştireceksiniz.