19 - 31 Mart 2018 Astroloji Yorumları - Merkür Gerilemesi ve Mavi Ay

19 – 31 Mart 2018 Astroloji Yorumları – Merkür Gerilemesi ve Mavi Ay

19 – 31 Mart 2018 Astroloji Yorumları – Merkür Gerilemesi

17 Mart’ta 26 derece balık burcunda bir yeni ay gerçekleşmişti ve bu yeni ayın etkisi 22 Mart’a kadar devam edecek ve yenilikler yapmak için itici güç oluşturacak. Ve bizler de özellikle kişisel gelişim, ruhsal gelişim, kötü alışkanlıkları bırakmak ya da ruhsal hastalıklarla ilgili problemlere bir çözüm bulmak için için yeni adımlar atıyor olacağız.

Ayın 20’sinden itibaren Güneş de koç burcuna yerleşerek gerçek anlamda baharın gelişini müjdeleyecek. Biraz daha enerjik ve aktif olacağız ve bu böyle devam ederken ayın 23’ünde yine Koç burcunda Merkür geri gitmeye başlayacak ve bu zorlayıcı bir gerileme olacak. Zira Merkür Koç burcunda ileri giderken de oldukça zorlayıcıdır. İlk akla gelen şeyi söylemek, bir süzgeçten geçirmeden konuşmak eğilimleri ne yazık ki onun iletişimde tökezlemesine neden olur ve Merkür Koç burcundan geçerken hepimiz bu hataları yaparız ve gerilediği zaman da işte bu hatalar, düşünmeden atılan adımlar, davranışlar bize maalesef bir karşılık olarak geri dönecektir.

Koç burcu doğum haritanızda hangi alandaysa bu alanda gerilemeyi yaşayacaksınız ve bu alanda bir problem yaşayacaksınız anlamına geliyor. “Merkür Gerilemesi” size neler getirecek öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Yükselen burcunuzu izlemeyi unutmayın!

Su Karakuş
Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59