12-18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları (video)

12-18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları (video)

Su Karakuş’la Haftanın Burç Burç Astroloji Yorumu (12 -18 Şubat 2018)

16 Şubat Güneş Tutulması; Kova burcunun 27.derecesinde gerçekleşen Güneş tutulması hayatımıza yeni başlangıçlar getirecek. Özellikle yeni dostlar ve yeni idealler yaşam amacımızı bulmamıza yardım edecek.

Haftanın en önemli ve etkili gökyüzü olayı Güneş tutulması. Tutulmaya Merkür eşlik ediyor. Ve tabii zeka, sözleşmeler, elektronik cihazlar ve anlaşmalar öne çıkıyor. Yenilik yaşamımızda tarihsel bir sayfa açacak. Güneş tutulması Uranüs’ten de tam destek alıyor. Yani yenilikler ani ve beklenmedik bir biçimde hayatımıza dahil oluyor. Öte yandan 2017 yasından bu yana etkisini kaybeden Plüton-Uranüs sert açısı yeniden kötü günlerin gelebileceğini, savaş, terörist saldırılar, doğal afetler ve kazaların tetikleneceğini bildiriyor.

Güneş tutulması 1 ay boyunca etkisini hissettirecek. TR Saati ile 00.06 da gerçekleşen tutulma 15 Şubat gece yarısına 8 dakika kala başlayacak, gece yarısını 6 dakika geçe tam orba girmiş ve tutulma gerçekleşmiş olacak. Bu nedenle Türkiye’den görülemeyecek.
Güneş Tutulmasından 11 Şubat-22 Şubat doğumlular etkileniyor. Veya Kova burcunun 22 derecesinden Balık burcunun 3 derecesine kadar olan alanda herhangi bir gezegeni veya köşe noktası olanlar etkilenecek. Tabii bu derecelere olumlu veya sert açıyla bağlanan gezegenleriniz varsa sizinde yararlanmanız mümkün.

Yükselen burcunuzu izlemeyi unutmayın.

Su Karakuş

Her hakkı saklıdır.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59