11-17 aralık haftası astrolojisi

11-17 Aralık Haftası Astrolojisi

11-17 Aralık Haftası Astrolojisi

*2018 de neler yaşayacaksın? Astroloji danışmanlığı almak için tıkla: http://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/

*Aralık Kozmik Sihir Takvimi: http://www.sukarakus.com/etkinlik-takvimi/aralik-kozmik-sihir-takvimi/

Pazartesi: Mars artık Akrep burcunda ilerliyor. Daha güçlü ve kararlı! İrade isteyen çabalar için harika bir dönemi başlatırken, düşleri gerçekleştirmekle de ilgilenecek. Ve tabii başkalarının kaynaklarından yararlanmak, para hesabı yapmak için de destekleyecek.
Merkür-Uranüs olumlu açısı sevindirici ve her iki gezegeninde geri gidiyor oluşu beklenmedik sürprizleri veya çok eskiden beri beklenen haberlerin gelişini müjdeleyecek. Eski dostlarla karşılaşmak, eski projeleri yeniden gündeme getirmek, imkansız görünen bir şeye başlamak günün olasılıkları.

Salı: Neptün-Jüpiter olumlu açısı haftaya renk, düşlere gerçeğe dönüşme şansı katıyor. İlham perisi Neptün bu hafta Venüs’le dargın. Aşkı anlatan 2 planetin sevimsiz duruşu duygusal ilişkilerde gönül yorgunluklarına neden olabilir.

Çarşamba: Güneş-Retro Merkür kavuşumu Yay burcunun 21 derecesinde gerçekleşiyor ve Ay aynı derecede Terazi burcunda başlıyor güne. Duygusal sevinçlere, geçmişten gelen eğitim fırsatlarına, akılda kalan anılara yolculuklara açık bir gün. Değerlendirmek isteyenler için.

Perşembe: Ay-Mars kavuşumu öfkeli ve intikam duygusu yüksek tavırları ortaya çıkarırken, Venüs’ün Ay düğümleriyle olumlu bağlantısı geleceğe uzanacak ilişkileri de başlatabilir. Yalnızlar için tanıştıkları kişilere dikkatle bakma zamanı. Gelecekteki eşinizi bugünlerde tanıyabilirsiniz.

Cuma: Ay-Jüpiter buluşması günün ilk dakikalarından itibaren etkisini neşesini hissettirecek ancak Ay düğümleriyle sert bağlantısı mutluluğun ardından gelecek hüzünlü olayları çağrıştırıyor. Her koşulda dikkatli olunmalı ve risk almamalı.

Cumartesi: Retro Merkür-Venüs kavuşumu eski aşkları gündeme getirmeye hazırlanıyor. Yeniden ilişkisine şans vermek isteyenler için enfes bir evre. Retro Uranüs-Güneş olumlu açısı da sürprizleri şaşırtan rastlaşmaları ve anlamlı tesadüfleri çoğaltıyor. Değerlendirilmesi gereken özel bir gün.

Pazar: Unutkanlıklar ve aksilikler işe yarayabilir çünkü Retro Merkür-Ay düğümleri arasında olumlu bir açı var. Öte yandan hatırladığınız anılar ve bulamadığınız eşyalar yeniden kavuşmanın sinyalini verecek. Kaybedilenlerin yeniden bulunduğu bir gün olabilir. Arayış ve çaba devam etmeli.

SU KARAKUŞ
Uzman astrolog

Her hakkı saklıdır.

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59