tarot eğitimi

Tarot Eğitimi

Tarot Eğitimleri

Sertifikalı ve öğrenme garantilidir.

Hızlandırılmış Tarot Eğitimi: amatör kalmak isteyenler için

Ne kadar sürer? Haftada 1 gün 1.5 saat. 6 Hafta

Ücreti : 750 Tl. ( kdv dahil)

Nasıl Katılırım? Yüz yüze Sanayi Habita da yapılan eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemeniz yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

 

Profesyonel Tarot Kursu: Uzmanlaşmak ve tarot yorumcusu olmak isteyenler için.

Ne kadar sürer? Haftada 1 gün 1.5 saat 6 Ay.

Ücreti: 1500 Tl. ( kdv dahil)

Nasıl Katılırım? Yüz yüze levent Kolektif House da yapılan eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemeniz yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

 

Uzaktan Katılım Tarot Kursu: İstanbul dışında yaşayanlar, yurt dışında yaşayanlar ve kursa gitmeye zaman bulamayanlar için.

Uzaktan maille öğrenebilir miyim? Öğrenme garantili, sertifikalı e-posta ve görüntülü konuşma sistemlerinin kullanıldığı bu kurs boyunca öğrencinin öğrenme düzeyi birebir takip ediliyor. Rahatlıkla açılım ve yorum öğrenebiliyor.

Ücreti? : 1500 TL. ( kdv dahil)

Ne kadar sürer? Öğrencinin haftalık programı oluşturulmuştur ancak öğrenci süreyi kendisi belirler. Normal şartlar altında haftada 1 ders isteyen öğrencinin bitirme süresi 3 aydır.

Nasıl Katılırım? Uzaktan eğitimler için hesap bilgilerimizi isteyiniz veya kredi kartına 3 taksit seçeneğini kullanın. Bu aşamada e-posta ile ulaşmanız önerilir.

E-posta adresimiz burada: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59