Kozmik Sihir Ücretler

Kozmik Sihir Videoları: 

https://www.youtube.com/watch?v=0qBwt0YsBBM&ebc=ANyPxKptXUpMc0PNicfBePxtbfoS6ig1TD6rSJ5-hOasUIk8zE57AG8ZTNT9Rwu7-qmo5FL1DBxal5eTvOdHTVXjX4WFVA-vsw

https://www.youtube.com/watch?v=JxsR-CKVuhg

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

 

Kozmik Sihir (Gezegen tılsımı) Uzaktan Yapabilmek İçin Adımlar:

 Nedir ne değildir? Kozmik Sihirler doğum anınızdaki sert ve geri giden gezegenlerin olumsuz etkilerini düzeltmek yani hayatınızı yeniden düzenlemek için hazırlanan motivasyon çalışmalarıdır. Bir başkası için yapılamaz. Bir başkası sizin için yapamaz. Bir büyü veya vefk değildir. Dolayısıyla hiç bir dinle  ilgisi yoktur. 

 Önçalışma nedir? Ön-Çalışma ile doğum anınızda blokaj yapan gezegenler ve direnç sayılarınız belirlenir. Uyumlama yapılır. Direnç sayılarınız 1 gün ile 1 hafta içinde e-posta ile size iletilir.  Ön çalışma sonunda size bir doğum haritası hediye edilmez. Doğum haritası ayrı bir servistir.

Ücret? Ön-Çalışma ( blokaj yapan gezegenler ve direnç sayılarının belirlenmesi+ uyumlama)= 155 TL

Önçalışmayı Nasıl yaptırırım? Ödemenizi yaptıktan sonra e-posta ile doğum tarihi, saati ve mümkünse doğum saati bilgilerinizi iletin. Doğum saatiniz bilinmiyorsa yaklaşık bir saat verebilirsiniz ya da saati yazmayabilirsiniz.

 

Video ve Su karakuşla çalışma ücretleri? Video ve yazılı metinler -her biri 250 TL.  İlk siparişiniz video olmalıdır.

Su Karakuş’la birlikte görüntülü çalışma yapmak 300 TL.  ( kredi kartıyla ödeme , eft-havale ödeme seçeneklerimiz mevcut)

 

Astroloji Rehberi 2007-2008

Astroloji Rehberi 2008-2009

Astrolojinin En Güzel Zamanları