Mart-Nisan 2018 Tüm Burçlara Büyük Tarot Açılımı

Tarot Eğitimi ve Danışmanlık Almak

Tarot Eğitimleri

Sertifikalı ve öğrenme garantilidir.

Hızlandırılmış Tarot Eğitimi: amatör kalmak isteyenler için

Ne kadar sürer? Haftada 1 gün 1.5 saat. 6 Hafta .

Ücreti : 750 Tl. ( kdv dahil)

Nasıl Katılırım? Yüz yüze Sanayi Habita da yapılan eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemeniz yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

 

Profesyonel Tarot Kursu: Uzmanlaşmak ve tarot yorumcusu olmak isteyenler için.

Ne kadar sürer? Haftada 1 gün 1.5 saat 6 Ay.

Ücreti: 1500 Tl. ( kdv dahil)

Nasıl Katılırım? Yüz yüze levent Kolektif House da yapılan eğitimlere katılabilirsin. Kayıt için astrolojikulubu@gmail.com a e-posta gönderip hesap bilgilerini isteyin. Ödemeniz yaptıktan sonra kaydınız yapılacaktır.

 

Uzaktan Katılım Tarot Kursu: İstanbul dışında yaşayanlar, yurt dışında yaşayanlar ve kursa gitmeye zaman bulamayanlar için.

Uzaktan maille öğrenebilir miyim? Öğrenme garantili, sertifikalı e-posta ve görüntülü konuşma sistemlerinin kullanıldığı bu kurs boyunca öğrencinin öğrenme düzeyi birebir takip ediliyor. Rahatlıkla açılım ve yorum öğrenebiliyor.

Ücreti: 1500 Tl. ( kdv dahil)

Ne kadar sürer? Öğrencinin haftalık programı oluşturulmuştur ancak öğrenci süreyi kendisi belirler. Normal şartlar altında haftada 1 ders isteyen öğrencinin bitirme süresi 3 aydır.

Nasıl Katılırım? Uzaktan eğitimler için hesap bilgilerimizi isteyiniz veya kredi kartına 3 taksit seçeneğini kullanın. Bu aşamada e-posta ile ulaşmanız önerilir. E-posta adresimiz burada: astrolojikulubu@gmail.com

 

Tarot Yorum Seçenekleri ve Ücretler

Tarot bir fal çeşidi değil, bilinçaltı okuma sanatıdır. Bu nedenle kesin ve doğru bilgiler verir. Tarot okuması ( Tarot Reading) yaptırmak için randevu almanız gerekiyor. Tarot okuması servisinden yararlanmak isterseniz anne adı doğum tarihi gibi bilgileri kesinlikle hiçbir yorumcuya vermemelisiniz. Yorumlama için asla bu bilgilere ihtiyaç yoktur.

Nerede Nasıl? Uzaktan yorumlar skype ile yüz yüze yorumlar ve eğitimler Sanayi Habita da yapılır.

Tarot Yorum Seçenekleri

İlişki Açılımı: Bir ilişkiniz var veya hoşlandığınız biri varsa, onun duygu ve düşüncelerini, gelecekteki durumunuzu anlamak için en ideal açılımdır.

Ücreti: 350 Tl. ( kdv dahildir)

Randevu almak için: e-posta gönderin, randevu almak istediğinizi yazın sizi yönlendirelim, 3 gün içinde randevunuzu alın. Şuraya yazacaksınız: astrolojikulubu@gmail.com

Genel Açılım: iş, para, kariyer, aşk gibi 4 soru hakkında genel bilgiler verir, detaylı anlatım yapılamaz. Açılım sizin adınıza yapılacağı için bir başkasının ya da partnerinizin sizin hakkınızda ne düşündüğü bu açılımın sorularından biri olamaz. İlişkimiz nereye gidecek, evlenecekmiyiz gibi 2 kişilik kararlara ait sorularda bu açılımın konusu olamaz.   Sorularınız sizin adınıza ve net olmalıdır.

Ücreti: 300 Tl. ( kdv dahildir)

Tek soruluk açılım: Sonucunu merak ettiğiniz tek bir konu, soru için yapılan özel açılımdır. İlişki analizi bu açılımın sorusu olamaz. İçiçe geçen sorular da bu açılımda cevap bulamaz. 1 evi satın almak, kariyerinizle ilgili 1 teklifi değerlendirmek gibi s0rular uygundur.

Ücreti: 250 Tl. ( kdv dahildir)