Astroloji Ücretler

ASTROLOJİ DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ

Astroloji hizmetlerimizden yararlanmak için hesap bilgilerimizi bulunduğunuz ülkeyi belirterek lütfen e-posta ile isteyiniz. ( e-posta: astrolojikulubu@gmail.com)

1-Doğum Haritası( horoskop) :

Nedir, ne değildir? Kişilik analizidir. Geleceğe dair bilgiler içermez. Gelecekle ilgili sorularınız için gelecek analizi seçeneğini almalısınız. Doğum Haritası -potansiyellerinizi, şanslı ve riskli alanlarınızı anlatır.

Size nasıl ulaşır? E-posta ile yazılı olarak iletilir. Daha sonrasında yüz yüze veya skype ile görüşme yapılarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Ne kadar sürede hazırlanır? Hazırlanma süresi 1 haftadır.

Ücreti nedir?  250 Tl ( kdv dahildir).

 

2-Doğum saatinizi net bilmiyorsanız ne yapmalısınız? Ödemenizi yaptıktan sonra doğum tarihi/saati ve yeri bilgilerinizi eksiksiz ve net olarak göndermelisiniz. 3-5 arası, ezan vakti gibi net olmayan doğum saati ile çalışmanız yapılamaz. Doğum saatinizi bilmiyorsanız önce doğum saati tesbiti servisini almalısınız.

 

3-Gelecek Analizi ( doğum haritası üzerinden):

Nedir, ne değildir: Gelecek 1 yıl içinde tarihler verilerek yaşayacağınız olaylar, olasılıklar, ruh halleri hakkında bilgi verilir. Uzaktan skype ile veya yüz yüze randevu ile yapılır. Not tutabilir, ses kaydı alabilirsiniz.

Ne kadar sürede randevu alırım? 1 hafta içinde randevunuz oluşturulur.

Ücreti nedir? 350 TL.( kdv dahil)

 Doğum Saatinizi net bilmiyorsanız ne yapmalısınız? Doğum saatinizi net bilmiyorsanız  alacağınız bilgiler hatalı olabilir. Bu nedenle önce doğum saati tesbiti servisini almalısınız.

 

4-Doğum Saati Tesbiti:

Nedir ne değildir? Doğum saatinizi net bilmiyorsanız sizin için önemli 10 olayı tarihleriyle bildirmeniz, 1 fotoğraf ve sizi başkalarının tanımladığı birkaç cümle, kendinizi anlattığınız bol bol cümle ile doğum saatinizi bulabiliriz. Kritik durumlarda telefon görüşmesi yapılarak soru-cevap ile doğum saatiniz netleştirilir. Bu çalışma 1 hafta-10 gün içinde teslim edilir.

Ücreti nedir? 300 Tl. ( kdv dahil)

 

5-İlişki ( Uyum ) Analizi:

Nedir, ne değildir? Uyum analizi şunlardan bahseder: O doğru kişi mi? Onunla evlenme ihtimaliniz var mı? Onu yeniden kazanabilir misiniz? Size aşık mı? Hayran mı? Sadece arkadaşça duygular mı besliyor? Onunla evlenmek mutluluk getirir mi? Onunla anlaşabilmek için nelere dikkat etmelisiniz? Uyumsuzlukları nasıl giderebilirsiniz? Doğum haritalarınızda bu soruların yanıtları ve ilişkinin şifreleri gizli. Bu serviste Ay, Güneş, Venüs, Mars ve Yükselen burç uyumlarınız kontrol edilerek  rapor şeklinde sunulur.

Hangi bilgileri vermeliyim? Her ikinizin de Doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerinizi eksiksiz iletmelisiniz. Anne adı, kızlık soyadı gibi gereksiz bilgilerin astrolojiyle bağlantısı yoktur, kesinlikle yazmayın.

Ne kadar sürede teslim alırım? Bu çalışma 10 gün içinde teslim edilir.

Ücreti nedir? 550 Tl ( kdv dahildir, kredi kartınızla 2 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. )

 

6- Geleceğinize ait önemli 1 sorunuzun yanıtı:

Nedir? Neler sorulabilir?

  • Evlenmek için doğru zaman.
  • Ameliyatlarınız için doğru zaman.
  • Doğum yapmak için en uygun zaman.
  • Çocuklarınızın hangi mesleklere yatkın olduğunu belirlemek.
  • Ev almak veya taşınmak için doğru zaman.
  • İş değişikliği için uygun dönem.

 

Bunlar ve benzeri sorularınız için  tek soruluk servisimizden yararlanabilirsiniz.

Hangi bilgileri vermeliyim? Kişisel haritanızdan yola çıkılarak 1 sorunuzun doğru yanıtını almak isterseniz doğum tarihinizi( gün, ay, yıl ve doğum yerinizi ayrıca doğum saatinizi net olarak iletmelisiniz)

Ücreti nedir? Her soru ayrı ücretlendirilir. 200 TL. ( kdv dahildir)

 

7-Sezeryan Günü ve Saatinin Bulunması

Nedir, ne değildir? Sezeryanla doğum tarihi tesbiti için öncelikle doktorunuzun belirlediği tarihler baz alınır. Annenin ve babanın doğum haritaları ayrı ayrı incelenir. Olası sezeryan tarihleri incelenir. En ideal doğum saati ve günü belirlenir. Burada tüm çalışma boyunca önceliğimiz bebeğin normal bir doğumdaki gibi  ailesiyle (aile dinamiklerine sadık kalınarak) uyumlu bir birey olmasıdır. Bulunan tarih aile uyumu gözetilerek yapıldığında en iyi sonucu verir.

Hangi bilgiler gerekir? Doktorunuzun önerdiği günler, anne ve babanın doğum tarihi/saati ve yeri bilgileri net olarak verilmelidir. Doğum saatinin bilinmediği durumlarda bebeğin kardeşi varsa onun bilgileri kullanılır.

Ne kadar sürede teslim edilir? 1 hafta içinde bebeğinizin doğum günü ve saati hakkında e-posta ile bilgi verilir.

 

Ücreti nedir? 350 Tl. ( kdv dahildir)

İLETİŞİM: astrolojikulubu@gmail.com