Mars Yay Burcunda-Haftanın Astroloji Yorumu

ETKİNLİK VE EĞİTİMLERİMİZ HER CUMARTESİ DEVAM EDİYOR.

Saat 13.00 Haftanın Kozmik Sihir Çalışması

Saat 14.00 Magic Of Love & Marriage (aşk ve evlilik sihiri)

Saat 15.00 Shamballa uyumlama ve eğitimi.

Saat 16.30 Tarot Kursu ( sertifikalı kurlarımız internet üstünden online ve yüzyüze devam ediyor. Katılım için  e-posta ile ulaşmalısınız.)

Saat 18.00 Bireysel tarot ve doğum haritası yorumu (detaylar ve ücretler www.sukarakus.com da)

 

Haftanın Astrolojisi

PAZARTESİ: Güneş-Venüs haftanın ilk gününde birbirine çok yakın. Aşkı, aşkta esnekliği ve özgürlüğü, aşkın bilgiye ve düşünce biçimine duyulan formunu ifade ediyor. Sevgiliye özgür alan bıraktıkça kazandığınızı fark edeceğiniz bir gün. Öte yandan Black Moon- Merkür kavuşumu bilgiye ulaşmaya çalışırken gizli bir gerçeğe de ulaşılacağını anlatıyor. Bu gerçek üzebilir veya şok edebilir.

SALI: Jüpiter-Plüton arasındaki olumlu bağ devam ediyor. Yararlanmak isteyenler için şans köklü değişiklikler yapmak için yanınızda. Değerlendirin. Doğum haritanızda Jüpiter ve Plüton transitlerinin hangi yaşam alanlarınızdan geçtiğini mutlaka öğrenmelisiniz. Bunun için “gelecek analizi” veya “doğum haritamı öğreniyorum eğitimi” oldukça yararlı. Detaylar için link burada: http://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/

ÇARŞAMBA: Duygusal tepkilerin kontrolünüzden çıktığı bir gün yaşanabilir. Ani cinnet hali hayatınızla ilgili köklü değişikliklere ve kararlara neden olacak. Oysa bugün diyet/spor/ bağımlılıkları bırakmak gibi kararları uygulamak çok kolay. Hedef yeni başlangıçlar ve bırakmalar olmalı. (Ay tek başına hem Plüton’a hem Merkür’e karşı. Ve gitgide Uranüs’e yakınlaşıyor. )

PERŞEMBE: Öfkenin dozu beklenmeyecek şekilde yüksek. Uykusuzluk veya anlamsız gerginlik hali Güneş-Ay karesinin etkisi. Öte yandan Merkür-Plüton birlikteliğinin Jüpiter’den destek alması sözleşmelerin, anlaşmaların, uyumun ve şansın mutluluğunu yaratacak. Keyiflenmek için neden çok.

CUMA: Sakin, kararlı hissedeceğiniz, sorunları çözmek üzere şansa değil kendinize güvenmeniz gereken bir gün. Plüton-Merkür güç birliği yaparken Ay’a da destek verecekler. Kararları uygulamak içsel gücü yükseltecek. Düşünce gücünün en yüksek düzeyde kullanılacağı bu gün yeni bir şifa sanatıyla tanışmak için son derece uygun. Shamballayı merak edenler için link burada: http://www.sukarakus.com/shamballa-nedir/

CUMARTESİ: Mars 2 yıl sonra nihayet Yay burcuna yerleşiyor. Yay burcuna özgü maceraperest, enerjik, korkusuz ve hareketli bir dönem başlıyor. Çabalamaktan yılmayan iyimser ve başkalarını motive etmekte usta bir ruh haline bürünmeyi ve seyahat etme dürtüsünü öne çıkaracak. Abartmaya ve özdeğerini olduğundan büyük gösterme tuzağına dikkat! Öfke militanca boyutlara çıkabilir. Aynı gün Ay-Mars karşıtlığı da oluşuyor. Gerilim hat safhaya çıkabilir. Amaçlar için çaba göstermek, doğru bilgiyi aramak önyargının yaratacağı gerilimden kurtarabilir.

PAZAR: Merkür-Uranüs karesi konsantrasyon güçlüğü ve düşüncelerin hızla değişmesinin kontrolden çıkmasını getirecek. Aniden parlayan fikirler üstünde uzun uzun düşünülmesi gerektiği detayı atlanacak. Ve elbette sonuç hüsran olabilir. Spontan fikirlerin doğru olanından yararlanmak için üstünde birkaç gün düşünmekte fayda var.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

Her hakkı saklıdır.